Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 12 turas
Šeštadienis 2022-10-22 16:15:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
0
Talentų FA-FK Riteriai
6
FK Žalgiris
Vakaris Berenta 13'
Vakaris Berenta 13'
Vakaris Berenta 37'
Vakaris Berenta 37'
Vakaris Berenta 2'
Vakaris Berenta 2'
Ignas Germanas 13'
Ignas Germanas 13'
Ignas Germanas 25'
Ignas Germanas 25'
Ignas Germanas 41'
Ignas Germanas 41'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 12 turas
Šeštadienis, 2022-10-22 16:15:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Talentų FA-FK Riteriai
0
6
Pilna statistika
FK Žalgiris
Vakaris Berenta 13'
Vakaris Berenta 13'
Vakaris Berenta 37'
Vakaris Berenta 37'
Vakaris Berenta 2'
Vakaris Berenta 2'
Ignas Germanas 13'
Ignas Germanas 13'
Ignas Germanas 25'
Ignas Germanas 25'
Ignas Germanas 41'
Ignas Germanas 41'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
FK Žalgiris
8 Vieta lentelėje 1
14 Taškai 49
16:59 Įvarčių skirtumas 64:20
Talentų FA-FK Riteriai
FK Žalgiris
Žaidėjai
9
Nojus Dailydžionis (C)
37
Artiom Šankin (G)
11
Martynas Jaučys
16'
16'
46'
46'
46'
19
Dominykas Kavaliauskas
46'
46'
46'
21
Dominykas Solncevas
24
Kasparas Sviridenko
27
Vakaris Gurkšnys
70
Markas Ananevas
79
Artemij Kutenko
38'
38'
38'
97
Nikita Zengin
99
Jonas Dovgialo
Teisėjai
Teisėjas Kasparas Guobys
Pirmasis asistentas Maksim Frantovskij
Antrasis asistentas Maris Vlach
Žaidėjai
57'
57'
57'
Mykolas Mameniškis (C)
8
Kajus Andraikėnas (G)
1
60'
60'
60'
Dovas Grudzinskas
2
Adomas Buikus
11
60'
60'
60'
Vytis Pavilonis
13
Orestas Uldukis
16
13'
13'
37'
37'
47'
47'
57'
57'
57'
Vakaris Berenta
17
Artur Demidov
18
Edvinas Pukinskas
22
Džiugas Butkus
32
57'
57'
57'
Simas Rasščevskis
36
Atsarginiai žaidėjai
3
Bernardas Reinartas
38'
38'
38'
63'
63'
63'
7
Eivinas Belazaras
46'
46'
46'
17
Juris Dirmantas
46'
46'
46'
28
Konstantas Činčikas
63'
63'
63'
Atsarginiai žaidėjai
Lukas Kolendo (G)
80
57'
57'
57'
Domantas Klimašauskas
15
57'
57'
57'
58'
58'
70'
70'
86'
86'
Ignas Germanas
40
60'
60'
60'
Rapolas Makaravičius
51
57'
57'
57'
Rokas Bassus
77
60'
60'
60'
Dmytro Senyk
81
Talentų FA-FK Riteriai
Pirmas kėlinys
13'
min
Vakaris Berenta
13'
min
Vakaris Berenta
Martynas Jaučys
16'
min
Martynas Jaučys
16'
min
37'
min
Vakaris Berenta
37'
min
Vakaris Berenta
Bernardas Reinartas
Artemij Kutenko
38'
min
Bernardas Reinartas
Artemij Kutenko
38'
min
Bernardas Reinartas
Artemij Kutenko
38'
min
Antras kėlinys
Eivinas Belazaras
Martynas Jaučys
46'
min
Juris Dirmantas
Dominykas Kavaliauskas
46'
min
Eivinas Belazaras
Martynas Jaučys
46'
min
Juris Dirmantas
Dominykas Kavaliauskas
46'
min
Eivinas Belazaras
Martynas Jaučys
46'
min
Juris Dirmantas
Dominykas Kavaliauskas
46'
min
47'
min
Vakaris Berenta
47'
min
Vakaris Berenta
57'
min
Domantas Klimašauskas
Mykolas Mameniškis
57'
min
Ignas Germanas
Vakaris Berenta
57'
min
Rokas Bassus
Simas Rasščevskis
57'
min
Domantas Klimašauskas
Mykolas Mameniškis
57'
min
Ignas Germanas
Vakaris Berenta
57'
min
Rokas Bassus
Simas Rasščevskis
57'
min
Domantas Klimašauskas
Mykolas Mameniškis
57'
min
Ignas Germanas
Vakaris Berenta
57'
min
Rokas Bassus
Simas Rasščevskis
58'
min
Ignas Germanas
58'
min
Ignas Germanas
60'
min
Dmytro Senyk
Dovas Grudzinskas
60'
min
Rapolas Makaravičius
Vytis Pavilonis
60'
min
Dmytro Senyk
Dovas Grudzinskas
60'
min
Rapolas Makaravičius
Vytis Pavilonis
60'
min
Dmytro Senyk
Dovas Grudzinskas
60'
min
Rapolas Makaravičius
Vytis Pavilonis
Konstantas Činčikas
Bernardas Reinartas
63'
min
Konstantas Činčikas
Bernardas Reinartas
63'
min
Konstantas Činčikas
Bernardas Reinartas
63'
min
70'
min
Ignas Germanas
70'
min
Ignas Germanas
86'
min
Ignas Germanas
86'
min
Ignas Germanas
Varžybų pabaiga
FK Žalgiris

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius