Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 17 turas
Šeštadienis 2023-03-04 12:00:00 LFF stadionas
2
Talentų FA-FK Riteriai
Arminas Astafejevas 20'
Arminas Astafejevas 20'
Arminas Astafejevas 62'
Arminas Astafejevas 62'
3
Kauno Žalgirio FA
Armandas Podskočimas 11'
Armandas Podskočimas 11'
Gustas Grigorjevas 45'
Gustas Grigorjevas 45'
Armandas Podskočimas 24'
Armandas Podskočimas 24'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 17 turas
Šeštadienis, 2023-03-04 12:00:00 LFF stadionas
Talentų FA-FK Riteriai
Arminas Astafejevas 20'
Arminas Astafejevas 20'
Arminas Astafejevas 62'
Arminas Astafejevas 62'
2
3
Pilna statistika
Kauno Žalgirio FA
Armandas Podskočimas 11'
Armandas Podskočimas 11'
Gustas Grigorjevas 45'
Gustas Grigorjevas 45'
Armandas Podskočimas 24'
Armandas Podskočimas 24'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
Kauno Žalgirio FA
8 Vieta lentelėje 6
14 Taškai 28
16:59 Įvarčių skirtumas 39:35
Talentų FA-FK Riteriai
Kauno Žalgirio FA
Žaidėjai
37
Artiom Šankin (G)
7
Eivinas Belazaras
72'
72'
72'
9
Nojus Dailydžionis
78'
78'
10
Lukas Steckas
11
Martynas Jaučys
72'
72'
72'
17
Juris Dirmantas
46'
46'
46'
46'
19
Dominykas Kavaliauskas
46'
46'
46'
21
Dominykas Solncevas
72'
72'
72'
27
Vakaris Gurkšnys
33
Nojus Petkus
99
Jonas Dovgialo
Teisėjai
Teisėjas Robertas Valikonis
Pirmasis asistentas Ieva Ramanauskienė
Antrasis asistentas Christian Rysgaard
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
18
Dominykas Žilys
45
Jonas Navickas
77
Erik Tučinskij
98
Vilius Dovidėnas
Atsarginiai žaidėjai
Talentų FA-FK Riteriai
Pirmas kėlinys
11'
min
Armandas Podskočimas
11'
min
Armandas Podskočimas
Arminas Astafejevas
20'
min
Arminas Astafejevas
20'
min
45'
min
Gustas Grigorjevas
45'
min
Gustas Grigorjevas
Antras kėlinys
Dominykas Kavaliauskas
Martynas Marculevičius
46'
min
Juris Dirmantas
Danil Šestelinskij
46'
min
46'
min
Mantas Šaliūnas
Klaidas Juškevičius
Juris Dirmantas
Daniil Šestelinskij
46'
min
Dominykas Kavaliauskas
Martynas Marculevičius
46'
min
Juris Dirmantas
Daniil Šestelinskij
46'
min
46'
min
Mantas Šaliūnas
Klaidas Juškevičius
Dominykas Kavaliauskas
Martynas Marculevičius
46'
min
Juris Dirmantas
Daniil Šestelinskij
46'
min
46'
min
Mantas Šaliūnas
Klaidas Juškevičius
53'
min
Vakaris Kelpšas
53'
min
Vakaris Kelpšas
53'
min
Vakaris Kelpšas
58'
min
Danielius Zujevas
Arnas Kvedaras
58'
min
Danielius Zujevas
Arnas Kvedaras
58'
min
Danielius Zujevas
Arnas Kvedaras
Arminas Astafejevas
62'
min
Arminas Astafejevas
62'
min
69'
min
Armandas Podskočimas
69'
min
Armandas Podskočimas
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
72'
min
Eimantas Alsys
Eivinas Belazaras
72'
min
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
72'
min
Eimantas Alsys
Eivinas Belazaras
72'
min
Martynas Jaučys
Dominykas Solncevas
72'
min
Eimantas Alsys
Eivinas Belazaras
72'
min
Arminas Astafejevas
73'
min
Arminas Astafejevas
73'
min
Arminas Astafejevas
73'
min
74'
min
Rokas Nomeika
Gustas Grigorjevas
74'
min
Rokas Nomeika
Gustas Grigorjevas
74'
min
Rokas Nomeika
Gustas Grigorjevas
Nojus Dailydžionis
78'
min
Nojus Dailydžionis
78'
min
89'
min
Augustas Bielskus
Redas Matekonis
89'
min
Augustas Bielskus
Redas Matekonis
89'
min
Augustas Bielskus
Redas Matekonis
90'+1'
min
Danielius Zujevas
90'+1'
min
Danielius Zujevas
90'+1'
min
Danielius Zujevas
Varžybų pabaiga
Kauno Žalgirio FA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius