Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 15 turas
Šeštadienis 2022-11-12 17:00:00 Fanų stadionas
0
Talentų FA-FK Riteriai
7
Klaipėdos FM
Edgaras Bierontas 1'
Edgaras Bierontas 1'
Jokūbas Norkus 45'
Ugnius Krukauskas 45'
Jokūbas Norkus 45'
Ugnius Krukauskas 45'
Mantas Bogdanovas 15'
Mantas Bogdanovas 15'
Matas Ambrazaitis 20'
Matas Ambrazaitis 20'
Jokūbas Norkus 22'
Jokūbas Norkus 22'
Gabrielius Šedvartas 35'
Gabrielius Šedvartas 35'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 15 turas
Šeštadienis, 2022-11-12 17:00:00 Fanų stadionas
Talentų FA-FK Riteriai
0
7
Pilna statistika
Klaipėdos FM
Edgaras Bierontas 1'
Edgaras Bierontas 1'
Jokūbas Norkus 45'
Ugnius Krukauskas 45'
Jokūbas Norkus 45'
Ugnius Krukauskas 45'
Mantas Bogdanovas 15'
Mantas Bogdanovas 15'
Matas Ambrazaitis 20'
Matas Ambrazaitis 20'
Jokūbas Norkus 22'
Jokūbas Norkus 22'
Gabrielius Šedvartas 35'
Gabrielius Šedvartas 35'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
8 Vieta lentelėje 5
14 Taškai 30
16:59 Įvarčių skirtumas 45:34
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
Žaidėjai
9
Nojus Dailydžionis (C)
37
Artiom Šankin (G)
3
Bernardas Reinartas
15
Žygimantas Aranauskas
21
Dominykas Solncevas
89'
89'
89'
24
Kasparas Sviridenko
27
Vakaris Gurkšnys
71
Martynas Stūrys
39'
39'
39'
77
Ernestas Januš Zdanovič
79
Artemij Kutenko
97
Nikita Zengin
31'
31'
31'
99
Jonas Dovgialo
22'
22'
22'
Teisėjai
Teisėjas Maksim Frantovskij
Pirmasis asistentas Maksim Tabunov
Antrasis asistentas Aleksandr Utkin
Žaidėjai
Matas Skruibys (C)
6
79'
79'
79'
Evaldas Skersis (G)
1
65'
65'
68'
68'
68'
Matas Ambrazaitis
5
Jurgis Mykolas Beinortas
7
80'
80'
Gabrielius Šedvartas
9
45'
45'
67'
67'
Jokūbas Norkus
11
45'+2'
45'+2'
Ugnius Krukauskas
23
1'
1'
42'
42'
89'
89'
Edgaras Bierontas
47
60'
60'
62'
62'
62'
Mantas Bogdanovas
51
Gustas Nikitiuk
54
Vilius Stonys
55
Atsarginiai žaidėjai
1
Gabriel Mikulevič
7
Eivinas Belazaras
39'
39'
39'
11
Martynas Jaučys
19
Dominykas Žilys
28
Konstantas Činčikas
31'
31'
31'
77
Daumantas Braškys
96
Neilas Pašilys
Atsarginiai žaidėjai
79'
79'
79'
Gustas Valius (G)
21
Adomas Medveckas
3
62'
62'
62'
Jorintas Komovas
25
68'
68'
68'
Ričardas Narbutas
45
Naglis Mockus
49
Talentų FA-FK Riteriai
Pirmas kėlinys
1'
min
Edgaras Bierontas
1'
min
Edgaras Bierontas
Jonas Dovgialo
22'
min
Jonas Dovgialo
22'
min
Jonas Dovgialo
22'
min
Konstantas Činčikas
Nikita Zengin
31'
min
Konstantas Činčikas
Nikita Zengin
31'
min
Konstantas Činčikas
Nikita Zengin
31'
min
Eivinas Belazaras
Martynas Stūrys
39'
min
Eivinas Belazaras
Martynas Stūrys
39'
min
Eivinas Belazaras
Martynas Stūrys
39'
min
42'
min
Edgaras Bierontas
42'
min
Edgaras Bierontas
45'
min
Jokūbas Norkus
45'+2'
min
Ugnius Krukauskas
45'
min
Jokūbas Norkus
45'+2'
min
Ugnius Krukauskas
Antras kėlinys
60'
min
Mantas Bogdanovas
60'
min
Mantas Bogdanovas
62'
min
Jorintas Komovas
Mantas Bogdanovas
62'
min
Jorintas Komovas
Mantas Bogdanovas
62'
min
Jorintas Komovas
Mantas Bogdanovas
65'
min
Matas Ambrazaitis
65'
min
Matas Ambrazaitis
67'
min
Jokūbas Norkus
67'
min
Jokūbas Norkus
68'
min
Ričardas Narbutas
Matas Ambrazaitis
68'
min
Ričardas Narbutas
Matas Ambrazaitis
68'
min
Ričardas Narbutas
Matas Ambrazaitis
79'
min
Gustas Valius
Evaldas Skersis
79'
min
Gustas Valius
Evaldas Skersis
79'
min
Gustas Valius
Evaldas Skersis
80'
min
Gabrielius Šedvartas
80'
min
Gabrielius Šedvartas
Dominykas Solncevas
89'
min
89'
min
Edgaras Bierontas
Dominykas Solncevas
89'
min
Dominykas Solncevas
89'
min
89'
min
Edgaras Bierontas
Varžybų pabaiga
Klaipėdos FM

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius