Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023 II etapas 1-8 vietos 5 turas
Šeštadienis 2023-05-27 14:45:00 Pilaitės futbolo maniežas
0
Talentų FA-FK Riteriai
2
Klaipėdos FM
Nikita Bondarev 12'
Nikita Bondarev 12'
Nikita Bondarev 18'
Nikita Bondarev 18'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023 II etapas 1-8 vietos 5 turas
Šeštadienis, 2023-05-27 14:45:00 Pilaitės futbolo maniežas
Talentų FA-FK Riteriai
0
2
Pilna statistika
Klaipėdos FM
Nikita Bondarev 12'
Nikita Bondarev 12'
Nikita Bondarev 18'
Nikita Bondarev 18'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
2 Vieta lentelėje 1
49 Taškai 60
39:20 Įvarčių skirtumas 61:23
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Edgaras Edas Dirmeikis
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Talentų FA-FK Riteriai
Pirmas kėlinys
12'
min
Nikita Bondarev
12'
min
Nikita Bondarev
18'
min
Nikita Bondarev
18'
min
Nikita Bondarev
31'
min
Mantas Dimša
31'
min
Mantas Dimša
Antras kėlinys
Emilis Jarošas
Deivid Michnevič
46'
min
Kasparas Liudavičius
Aris Stankevičius
46'
min
Matas Latvys
Martin Ustinovič
46'
min
Emilis Jarošas
Deivid Michnevič
46'
min
Kasparas Liudavičius
Aris Stankevičius
46'
min
Matas Latvys
Martin Ustinovič
46'
min
Emilis Jarošas
Deivid Michnevič
46'
min
Kasparas Liudavičius
Aris Stankevičius
46'
min
Matas Latvys
Martin Ustinovič
46'
min
57'
min
Andrius Norvaišis
57'
min
Andrius Norvaišis
57'
min
Andrius Norvaišis
Otas Jusius
Augustas Zavackas
61'
min
Daumantas Lipinskas
Tadas Žedaveinis
61'
min
Otas Jusius
Augustas Zavackas
61'
min
Daumantas Lipinskas
Tadas Žedaveinis
61'
min
Otas Jusius
Augustas Zavackas
61'
min
Daumantas Lipinskas
Tadas Žedaveinis
61'
min
68'
min
Džiugas Kurlys
Gabrielius Lekstutis
68'
min
Džiugas Kurlys
Gabrielius Lekstutis
68'
min
Džiugas Kurlys
Gabrielius Lekstutis
Ernestas Januš Zdanovič
74'
min
Ernestas Januš Zdanovič
74'
min
76'
min
Oskaras Lubys
Armandas Razvadauskas
76'
min
Oskaras Tverskis
Kasparas Malinauskis
76'
min
Oskaras Lubys
Armandas Razvadauskas
76'
min
Oskaras Tverskis
Kasparas Malinauskis
76'
min
Oskaras Lubys
Armandas Razvadauskas
76'
min
Oskaras Tverskis
Kasparas Malinauskis
Emilis Jarošas
81'
min
Emilis Jarošas
81'
min
83'
min
Oskaras Lubys
83'
min
Oskaras Lubys
86'
min
Jokūbas Penikas
Natas Genutis
86'
min
Jokūbas Penikas
Natas Genutis
86'
min
Jokūbas Penikas
Natas Genutis
Varžybų pabaiga
Klaipėdos FM

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius