Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 10 turas
Penktadienis 2022-10-07 17:00:00 LFF stadionas
0
Talentų FA-FK Riteriai
1
Marijampolės FC
Nojus Liutkevičius 15'
Nojus Liutkevičius 15'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 10 turas
Penktadienis, 2022-10-07 17:00:00 LFF stadionas
Talentų FA-FK Riteriai
0
1
Pilna statistika
Marijampolės FC
Nojus Liutkevičius 15'
Nojus Liutkevičius 15'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
Marijampolės FC
8 Vieta lentelėje 9
14 Taškai 13
16:59 Įvarčių skirtumas 14:44
Talentų FA-FK Riteriai
Marijampolės FC
Žaidėjai
9
Nojus Dailydžionis (C)
35
Ernestas Lysionok (G)
10
Lukas Steckas
63'
63'
63'
11
Martynas Jaučys
42'
42'
63'
63'
63'
19
Dominykas Kavaliauskas
21
Dominykas Solncevas
27
Vakaris Gurkšnys
70
Markas Ananevas
46'
46'
46'
77
Ernestas Januš Zdanovič
58'
58'
58'
79
Artemij Kutenko
79'
79'
79'
99
Jonas Dovgialo
Teisėjai
Teisėjas Kasparas Guobys
Antrasis asistentas Pavel Ivancevič
Pirmasis asistentas Nikita Kolpačenko
Žaidėjai
Matas Alkimavičius (C)
19
Gustas Žukauskas (G)
22
46'
46'
46'
Domas Stankevičius
4
Dominykas Cimbleris
5
75'
75'
75'
Adris Simonaitis
7
43'
43'
43'
Pijus Bičkauskas
8
75'
75'
75'
Vakaris Uleckas
9
Kasparas Jurgelaitis
10
53'
53'
53'
Gustas Lepšys
17
Julius Antanauskas
21
83'
83'
83'
Mantas Bielskis
42
Atsarginiai žaidėjai
37
Artiom Šankin (G)
7
Eivinas Belazaras
46'
46'
46'
17
Juris Dirmantas
79'
79'
79'
24
Kasparas Sviridenko
63'
63'
63'
28
Konstantas Činčikas
63'
63'
63'
97
Nikita Zengin
58'
58'
58'
Atsarginiai žaidėjai
Modestas Sinskas
1
75'
75'
75'
Augustas Baltrūnas
11
75'
75'
75'
Matas Pauliukonis
14
46'
46'
46'
60'
60'
Nojus Liutkevičius
20
83'
83'
83'
Jokūbas Šulcius
51
Edvinas Černulis
99
Talentų FA-FK Riteriai
Pirmas kėlinys
Martynas Jaučys
42'
min
Martynas Jaučys
42'
min
43'
min
Pijus Bičkauskas
43'
min
Pijus Bičkauskas
43'
min
Pijus Bičkauskas
Antras kėlinys
Eivinas Belazaras
Markas Ananevas
46'
min
46'
min
Nojus Liutkevičius
Domas Stankevičius
Eivinas Belazaras
Markas Ananevas
46'
min
46'
min
Nojus Liutkevičius
Domas Stankevičius
Eivinas Belazaras
Markas Ananevas
46'
min
46'
min
Nojus Liutkevičius
Domas Stankevičius
53'
min
Gustas Lepšys
53'
min
Gustas Lepšys
53'
min
Gustas Lepšys
Nikita Zengin
Ernestas Januš Zdanovič
58'
min
Nikita Zengin
Ernestas Januš Zdanovič
58'
min
Nikita Zengin
Ernestas Januš Zdanovič
58'
min
60'
min
Nojus Liutkevičius
60'
min
Nojus Liutkevičius
Konstantas Činčikas
Lukas Steckas
63'
min
Kasparas Sviridenko
Martynas Jaučys
63'
min
Konstantas Činčikas
Lukas Steckas
63'
min
Kasparas Sviridenko
Martynas Jaučys
63'
min
Konstantas Činčikas
Lukas Steckas
63'
min
Kasparas Sviridenko
Martynas Jaučys
63'
min
75'
min
Matas Pauliukonis
Adris Simonaitis
75'
min
Augustas Baltrūnas
Vakaris Uleckas
75'
min
Matas Pauliukonis
Adris Simonaitis
75'
min
Augustas Baltrūnas
Vakaris Uleckas
75'
min
Matas Pauliukonis
Adris Simonaitis
75'
min
Augustas Baltrūnas
Vakaris Uleckas
Juris Dirmantas
Artemij Kutenko
79'
min
Juris Dirmantas
Artemij Kutenko
79'
min
Juris Dirmantas
Artemij Kutenko
79'
min
83'
min
Jokūbas Šulcius
Mantas Bielskis
83'
min
Jokūbas Šulcius
Mantas Bielskis
83'
min
Jokūbas Šulcius
Mantas Bielskis
Varžybų pabaiga
Marijampolės FC

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius