Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 11 turas
Penktadienis 2022-10-14 16:30:00 LFF stadionas
1
Talentų FA-FK Riteriai
Dominykas Solncevas 52'
Dominykas Solncevas 52'
2
Vilnius Football Academy
Kajus Kilšauskas 37'
Kajus Kilšauskas 37'
Domas Sinkevičius 44'
Domas Sinkevičius 44'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 11 turas
Penktadienis, 2022-10-14 16:30:00 LFF stadionas
Talentų FA-FK Riteriai
Dominykas Solncevas 52'
Dominykas Solncevas 52'
1
2
Pilna statistika
Vilnius Football Academy
Kajus Kilšauskas 37'
Kajus Kilšauskas 37'
Domas Sinkevičius 44'
Domas Sinkevičius 44'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
Vilnius Football Academy
8 Vieta lentelėje 7
14 Taškai 21
16:59 Įvarčių skirtumas 20:40
Talentų FA-FK Riteriai
Vilnius Football Academy
Žaidėjai
9
Nojus Dailydžionis (C)
59'
59'
59'
37
Artiom Šankin (G)
10
Lukas Steckas
11
Martynas Jaučys
19
Dominykas Kavaliauskas
46'
46'
46'
21
Dominykas Solncevas
52'
52'
27
Vakaris Gurkšnys
70
Markas Ananevas
46'
46'
46'
79
Artemij Kutenko
46'
46'
46'
97
Nikita Zengin
99
Jonas Dovgialo
Teisėjai
Teisėjas Kasparas Guobys
Pirmasis asistentas Šarūnas Laurinavičius
Antrasis asistentas Maris Vlach
Žaidėjai
Erikas Kvedaravičius (C)
99
Gintaras Šelmys (G)
1
83'
83'
83'
Lukas Oškinis
7
77'
77'
Daniel Jankoit
8
Mylan Rymša
13
76'
76'
76'
Naglis Knyva
17
37'
37'
Kajus Kilšauskas
20
Jokūbas Vėžys
23
Domas Mažeika
24
Simas Grabauskas
27
44'
44'
64'
64'
86'
86'
Domas Sinkevičius
57
Atsarginiai žaidėjai
7
Eivinas Belazaras
46'
46'
46'
17
Juris Dirmantas
46'
46'
46'
22
Mykolas Jonušas
59'
59'
59'
74'
74'
74'
24
Kasparas Sviridenko
74'
74'
74'
28
Konstantas Činčikas
46'
46'
46'
Atsarginiai žaidėjai
Danielius Grinius (G)
96
76'
76'
76'
Marius Musvicas
22
83'
83'
83'
Emil Vainovskij
31
Talentų FA-FK Riteriai
Pirmas kėlinys
37'
min
Kajus Kilšauskas
37'
min
Kajus Kilšauskas
44'
min
Domas Sinkevičius
44'
min
Domas Sinkevičius
Antras kėlinys
Eivinas Belazaras
Dominykas Kavaliauskas
46'
min
Juris Dirmantas
Artemij Kutenko
46'
min
Konstantas Činčikas
Markas Ananevas
46'
min
Eivinas Belazaras
Dominykas Kavaliauskas
46'
min
Juris Dirmantas
Artemij Kutenko
46'
min
Konstantas Činčikas
Markas Ananevas
46'
min
Eivinas Belazaras
Dominykas Kavaliauskas
46'
min
Juris Dirmantas
Artemij Kutenko
46'
min
Konstantas Činčikas
Markas Ananevas
46'
min
Dominykas Solncevas
52'
min
Dominykas Solncevas
52'
min
Mykolas Jonušas
Nojus Dailydžionis
59'
min
Mykolas Jonušas
Nojus Dailydžionis
59'
min
Mykolas Jonušas
Nojus Dailydžionis
59'
min
64'
min
Domas Sinkevičius
64'
min
Domas Sinkevičius
Kasparas Sviridenko
Mykolas Jonušas
74'
min
Kasparas Sviridenko
Mykolas Jonušas
74'
min
Kasparas Sviridenko
Mykolas Jonušas
74'
min
76'
min
Marius Musvicas
Naglis Knyva
76'
min
Marius Musvicas
Naglis Knyva
76'
min
Marius Musvicas
Naglis Knyva
77'
min
Daniel Jankoit
77'
min
Daniel Jankoit
83'
min
Emil Vainovskij
Lukas Oškinis
83'
min
Emil Vainovskij
Lukas Oškinis
83'
min
Emil Vainovskij
Lukas Oškinis
86'
min
Domas Sinkevičius
86'
min
Domas Sinkevičius
Varžybų pabaiga
Vilnius Football Academy

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius