TOPsport I lyga 2024 3 turas
Šeštadienis 2024-03-23 15:00:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas
1
Tauras
Paulius Trijonis 9'
1
FC Hegelmann B
Pilna statistika
TOPsport I lyga 2024 3 turas
Šeštadienis, 2024-03-23 15:00:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Tauras
Paulius Trijonis 9'
1
1
Pilna statistika
FC Hegelmann B
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Tauras
FC Hegelmann B
9 Vieta lentelėje 13
17 Taškai 12
23:16 Įvarčių skirtumas 17:35
Tauras
FC Hegelmann B
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Kevinas Drungilas
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Tauras
Pirmas kėlinys
Paulius Trijonis
9'
min
20'
min
Kipras Keliauskas
20'
min
Kipras Keliauskas
20'
min
Kipras Keliauskas
Xavello Djave Lyam Druiventak
45'+1'
min
Xavello Djave Lyam Druiventak
45'+1'
min
Xavello Djave Lyam Druiventak
45'+1'
min
Xavello Djave Lyam Druiventak
45'+1'
min
Antras kėlinys
54'
min
Kipras Olšauskas
54'
min
54'
min
Kipras Olšauskas
54'
min
Kipras Olšauskas
54'
min
Kipras Olšauskas
Jokūbas Širka
Deimanas Karpenko
58'
min
Jokūbas Širka
Deimanas Karpenko
58'
min
Moshe Halabi
67'
min
Moshe Halabi
67'
min
Moshe Halabi
67'
min
68'
min
Arnas Armalas
Dominykas Pašilys
68'
min
Mantas Sendžikas
68'
min
Mantas Sendžikas
68'
min
Mantas Sendžikas
68'
min
Arnas Armalas
Dominykas Pašilys
Karolis Gvildys
Lee Minwoo
71'
min
Steve Corentin Eliot Dosse
Nedas Totilas
71'
min
71'
min
Patrikas Kukta
Titas Giedraitis
Karolis Gvildys
Lee Minwoo
71'
min
Steve Corentin Eliot Dosse
Nedas Totilas
71'
min
71'
min
Patrikas Kukta
Titas Giedraitis
74'
min
Gvidas Jonušas
Kipras Olšauskas
74'
min
Tadas Popiera
Rokas Sinkevičius
74'
min
Gvidas Jonušas
Kipras Olšauskas
74'
min
Tadas Popiera
Rokas Sinkevičius
Lukas Čerkauskas
76'
min
Lukas Čerkauskas
76'
min
Lukas Čerkauskas
76'
min
Lukas Čerkauskas
76'
min
Fedel Ross Lang
Moshe Halabi
83'
min
Fedel Ross Lang
Moshe Halabi
83'
min
90'+1'
min
Arijus Bražinskas
90'+1'
min
Arijus Bražinskas
90'+1'
min
Arijus Bražinskas
Varžybų pabaiga
FC Hegelmann B

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
-
Sekmadienį 06-16 12:00
FA Šiauliai B
FA Gintra
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai