LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 8 turas
Penktadienis 2022-08-19 18:00:00 Šventupės stadionas
10
Ukmergės SC-Ukmergė
Ligita Toropovaitė 5'
Meida Proscevičiūtė 15'
Meida Proscevičiūtė 22'
Meida Proscevičiūtė 30'
Meida Proscevičiūtė 33'
Meida Proscevičiūtė 38'
Irina Kvasnickaitė 42'
Remigija Šablevičiūtė 53'
Remigija Šablevičiūtė 58'
Remigija Šablevičiūtė 60'
0
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 8 turas
Penktadienis, 2022-08-19 18:00:00 Šventupės stadionas
Ukmergės SC-Ukmergė
Ligita Toropovaitė 5'
Meida Proscevičiūtė 15'
Meida Proscevičiūtė 22'
Meida Proscevičiūtė 30'
Meida Proscevičiūtė 33'
Meida Proscevičiūtė 38'
Irina Kvasnickaitė 42'
Remigija Šablevičiūtė 53'
Remigija Šablevičiūtė 58'
Remigija Šablevičiūtė 60'
10
0
Pilna statistika
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Ukmergės SC-Ukmergė
FA-FK Panevėžys-PRSSG
1 Vieta lentelėje 7
34 Taškai 1
57:16 Įvarčių skirtumas 13:51
Ukmergės SC-Ukmergė
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Žaidėjai
1
Erneta Rinkevičiūtė (G)
2
Fjameta Kuktaitė
4
Gabija Minkštimaitė
7
Irina Kvasnickaitė
42'
54'
8
Meida Proscevičiūtė
15'
22'
30'
33'
38'
68'
9
Livija Toropovaitė
46'
10
Ligita Toropovaitė
5'
54'
11
Indrė Apkevičiūtė
13
Simona Lunevičiūtė
17
Kamilė Ivanovaitė
59'
22
Remigija Šablevičiūtė
53'
58'
60'
68'
Teisėjai
Teisėjas Lukaš Mackevič
Pirmasis asistentas Šarūnas Laurinavičius
Antrasis asistentas Mindaugas Čibinskas
Žaidėjai
Dominyka Misiūnaitė (C)
10
46'
Danielė Balčiauskaitė (G)
1
32'
Minija Batutytė
4
Gerda Šibirkštytė
5
Rimantė Laužikaitė
6
Laura Šimonytė
7
46'
Akvilė Aukštikalnyė
9
Urtė Bujokaitė
11
Vakarė Kiaunytė
15
Atėnė Kulbytė
16
32'
Aurėja Mackevičiūtė
28
Atsarginiai žaidėjai
3
Fausta Jeknytė
59'
5
Kamilė Jeknytė
54'
6
Meda Zina Šarkytė
14
Justė Kalvelytė
54'
15
Urtė Nefaitė
68'
16
Austėja Pesliakaitė
46'
18
Austėja Kolaitytė
68'
Atsarginiai žaidėjai
46'
Rusnė Adamonytė
2
46'
Greta Bubinaitė
12
32'
Toma Tonkūnaitė
18
32'
Gabrielė Diržytė
19
Ukmergės SC-Ukmergė
Pirmas kėlinys
Ligita Toropovaitė
5'
min
Meida Proscevičiūtė
15'
min
Meida Proscevičiūtė
22'
min
Meida Proscevičiūtė
30'
min
32'
min
Toma Tonkūnaitė
Aurėja Mackevičiūtė
32'
min
Gabrielė Diržytė
Minija Batutytė
Meida Proscevičiūtė
33'
min
Meida Proscevičiūtė
38'
min
Irina Kvasnickaitė
42'
min
Antras kėlinys
Austėja Pesliakaitė
Livija Toropovaitė
46'
min
46'
min
Rusnė Adamonytė
Danielė Balčiauskaitė
46'
min
Greta Bubinaitė
Akvilė Aukštikalnyė
Remigija Šablevičiūtė
53'
min
Kamilė Jeknytė
Ligita Toropovaitė
54'
min
Justė Kalvelytė
Irina Kvasnickaitė
54'
min
Remigija Šablevičiūtė
58'
min
Fausta Jeknytė
Kamilė Ivanovaitė
59'
min
Remigija Šablevičiūtė
60'
min
Austėja Kolaitytė
Remigija Šablevičiūtė
68'
min
Urtė Nefaitė
Meida Proscevičiūtė
68'
min
Varžybų pabaiga
FA-FK Panevėžys-PRSSG

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius