LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 2 turas
Penktadienis 2022-04-29 18:00:00 Šventupės stadionas
6
Ukmergės SC-Ukmergė
Livija Toropovaitė 13'
Simona Lunevičiūtė 19'
Meida Proscevičiūtė 44'
Irina Kvasnickaitė 53'
Irina Kvasnickaitė 60'
Meida Proscevičiūtė 63'
3
FK Saned B-Joniškio SC
Kornelija Domkutė 27'
Lolita Kalinauskaitė 38'
Jorūnė Lipkinaitė 41'
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 2 turas
Penktadienis, 2022-04-29 18:00:00 Šventupės stadionas
Ukmergės SC-Ukmergė
Livija Toropovaitė 13'
Simona Lunevičiūtė 19'
Meida Proscevičiūtė 44'
Irina Kvasnickaitė 53'
Irina Kvasnickaitė 60'
Meida Proscevičiūtė 63'
6
3
Pilna statistika
FK Saned B-Joniškio SC
Kornelija Domkutė 27'
Lolita Kalinauskaitė 38'
Jorūnė Lipkinaitė 41'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Ukmergės SC-Ukmergė
FK Saned B-Joniškio SC
1 Vieta lentelėje 6
34 Taškai 10
57:16 Įvarčių skirtumas 30:47
Ukmergės SC-Ukmergė
FK Saned B-Joniškio SC
Žaidėjai
1
Erneta Rinkevičiūtė (G)
2
Fjameta Kuktaitė
5
Vesta Šarkytė
78'
8
Meida Proscevičiūtė
44'
63'
70'
9
Livija Toropovaitė
13'
74'
10
Simona Bagavičiūtė
81'
11
Ligita Toropovaitė
13
Simona Lunevičiūtė
19'
60'
15
Irina Kvasnickaitė
53'
60'
17
Kamilė Ivanovaitė
20
Gabija Minkštimaitė
Teisėjai
Teisėjas Aldas Kartašovas
Žaidėjai
Airida Česonytė (G)
22
Akvilė Radžiūtė
2
45'
Ramunė Gailiūnaitė
5
83'
Lolita Kalinauskaitė
6
Rugilė Butkutė
7
Viltė Stankevičiūtė
8
27'
Kornelija Domkutė
10
86'
Jorūnė Lipkinaitė
11
Austėja Žemaitytė
14
70'
Rusnė Šešplaukytė
15
Ugnė Užkuraitytė
17
Atsarginiai žaidėjai
3
Fausta Jeknytė
78'
6
Urtė Nefaitė
81'
14
Justė Kalvelytė
70'
16
Austėja Pesliakaitė
60'
18
Kamilė Jeknytė
74'
Atsarginiai žaidėjai
45'
Ugnė Jokubaitytė
4
70'
Aušrinė Jankūnaitė
9
Ukmergės SC-Ukmergė
Pirmas kėlinys
Livija Toropovaitė
13'
min
Simona Lunevičiūtė
19'
min
27'
min
Kornelija Domkutė
Meida Proscevičiūtė
44'
min
45'
min
Ugnė Jokubaitytė
Ramunė Gailiūnaitė
Antras kėlinys
Irina Kvasnickaitė
53'
min
Irina Kvasnickaitė
60'
min
Austėja Pesliakaitė
Simona Lunevičiūtė
60'
min
Meida Proscevičiūtė
63'
min
70'
min
Aušrinė Jankūnaitė
Rusnė Šešplaukytė
Justė Kalvelytė
Meida Proscevičiūtė
70'
min
Kamilė Jeknytė
Livija Toropovaitė
74'
min
Fausta Jeknytė
Vesta Šarkytė
78'
min
Urtė Nefaitė
Simona Bagavičiūtė
81'
min
83'
min
Lolita Kalinauskaitė
86'
min
Jorūnė Lipkinaitė
Varžybų pabaiga
FK Saned B-Joniškio SC

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius