LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 13 turas
Penktadienis 2022-09-30 17:00:00 Šventupės stadionas
6
Ukmergės SC-Ukmergė
Meida Proscevičiūtė 7'
Meida Proscevičiūtė 10'
Indrė Apkevičiūtė 14'
Austėja Pesliakaitė 35'
Meida Proscevičiūtė 45'
Austėja Pesliakaitė 55'
0
FK Vilkija
Pilna statistika
LMFA I lygos pirmenybės 2022 Šiaurės-Vakarų regionas 13 turas
Penktadienis, 2022-09-30 17:00:00 Šventupės stadionas
Ukmergės SC-Ukmergė
Meida Proscevičiūtė 7'
Meida Proscevičiūtė 10'
Indrė Apkevičiūtė 14'
Austėja Pesliakaitė 35'
Meida Proscevičiūtė 45'
Austėja Pesliakaitė 55'
6
0
Pilna statistika
FK Vilkija
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Ukmergės SC-Ukmergė
FK Vilkija
1 Vieta lentelėje 5
34 Taškai 13
57:16 Įvarčių skirtumas 19:48
Ukmergės SC-Ukmergė
FK Vilkija
Žaidėjai
1
Erneta Rinkevičiūtė (G)
2
Fjameta Kuktaitė
4
Gabija Minkštimaitė
8
Meida Proscevičiūtė
7'
10'
45'
60'
60'
9
Livija Toropovaitė
60'
60'
11
Indrė Apkevičiūtė
14'
60'
60'
13
Simona Lunevičiūtė
14
Justė Kalvelytė
16
Austėja Pesliakaitė
35'
55'
17
Kamilė Ivanovaitė
45'
45'
22
Remigija Šablevičiūtė
45'
45'
Teisėjai
Teisėjas Aldas Kartašovas
Žaidėjai
Liucija Fedorčak (C)
3
Rūta Petrauskaitė (G)
99
Emilija Šleževičiūtė
5
Ugnė Stanevičiūtė
8
Kamilė Vaitkevičiūtė
10
Evelina Ščerbavičiūtė
13
Saulė Paulauskaitė
17
77'
77'
Ugnė Jeglinskaitė
19
Vanesa Jakimavičiūtė
21
77'
77'
Areta Baladinskaitė
25
Austėja Martinkevičiūtė
77
Atsarginiai žaidėjai
3
Fausta Jeknytė
60'
60'
5
Kamilė Jeknytė
45'
45'
7
Simona Bagavičiūtė
45'
45'
15
Urtė Nefaitė
60'
60'
18
Austėja Kolaitytė
60'
60'
Atsarginiai žaidėjai
77'
77'
Ugnė Bartusevičiūtė
20
77'
77'
Karolina Rickevičiūtė
24
Ukmergės SC-Ukmergė
Pirmas kėlinys
Meida Proscevičiūtė
7'
min
Meida Proscevičiūtė
10'
min
Indrė Apkevičiūtė
14'
min
Austėja Pesliakaitė
35'
min
Meida Proscevičiūtė
45'
min
Kamilė Jeknytė
Remigija Šablevičiūtė
45'
min
Simona Bagavičiūtė
Kamilė Ivanovaitė
45'
min
Kamilė Jeknytė
Remigija Šablevičiūtė
45'
min
Simona Bagavičiūtė
Kamilė Ivanovaitė
45'
min
Antras kėlinys
Austėja Pesliakaitė
55'
min
Fausta Jeknytė
Livija Toropovaitė
60'
min
Urtė Nefaitė
Indrė Apkevičiūtė
60'
min
Austėja Kolaitytė
Meida Proscevičiūtė
60'
min
Fausta Jeknytė
Livija Toropovaitė
60'
min
Urtė Nefaitė
Indrė Apkevičiūtė
60'
min
Austėja Kolaitytė
Meida Proscevičiūtė
60'
min
77'
min
Ugnė Bartusevičiūtė
Areta Baladinskaitė
77'
min
Karolina Rickevičiūtė
Ugnė Jeglinskaitė
77'
min
Ugnė Bartusevičiūtė
Areta Baladinskaitė
77'
min
Karolina Rickevičiūtė
Ugnė Jeglinskaitė
Varžybų pabaiga
FK Vilkija

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius