Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 15 turas
Sekmadienis 2022-11-13 12:00:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
0
VFA Geležinis Vilkas
2
BE1 NFA
Arminas Astafejevas 8'
Arminas Astafejevas 8'
Arminas Astafejevas 8'
Arminas Astafejevas 8'
Airik Balasanov 37'
Airik Balasanov 37'
Airik Balasanov 37'
Airik Balasanov 37'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 15 turas
Sekmadienis, 2022-11-13 12:00:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
VFA Geležinis Vilkas
0
2
Pilna statistika
BE1 NFA
Arminas Astafejevas 8'
Arminas Astafejevas 8'
Arminas Astafejevas 8'
Arminas Astafejevas 8'
Airik Balasanov 37'
Airik Balasanov 37'
Airik Balasanov 37'
Airik Balasanov 37'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
VFA Geležinis Vilkas
BE1 NFA
4 Vieta lentelėje 3
31 Taškai 39
31:32 Įvarčių skirtumas 44:17
VFA Geležinis Vilkas
BE1 NFA
Žaidėjai
16
Ąžuolas Rojus Strazdas (C)
11'
11'
11'
11'
1
Joris Donauskas (G)
3
Simonas Gedminas
8
Arnas Dapkūnas
75'
75'
75'
75'
75'
10
Tautvydas Alekna
15
Vincentas Jovaiša
19
Tautvydas Cicėnas
20
Dominykas Cicėnas
27
Tomas Steponavičius
59'
59'
59'
59'
59'
28
Ronald Balcevič
59'
59'
59'
59'
59'
76
Tomas Jonkus
Teisėjai
Teisėjas Deividas Alšauskas
Pirmasis asistentas Eduard Demidov
Antrasis asistentas Mindaugas Čibinskas
Žaidėjai
90'+2'
90'+2'
90'+2'
90'+2'
90'+2'
Skirmantas Paukštys (C)
10
Morkus Ūkelis (G)
1
Rapolas Jasulevičius
3
Justas Rakauskas
8
40'
40'
40'
40'
80'
80'
80'
80'
80'
Markas Jasunskis
15
Ugnius Zenkovas
21
76'
76'
76'
76'
76'
Vilius Kondrotas
50
82'
82'
82'
82'
Airik Balasanov
77
Majus Žižys
79
53'
53'
53'
53'
75'
75'
75'
75'
75'
Arminas Astafejevas
91
Ignas Virbalas
92
Atsarginiai žaidėjai
2
Kevinas Ingelevičius
17
Ignas Ivaškevičius
59'
59'
59'
59'
59'
30
Antanas Dičpetris
75'
75'
75'
75'
75'
34
Aleksas Barabanščikovas
52
Nojus Grigonis
75
Timonas Alkinas
59'
59'
59'
59'
59'
Atsarginiai žaidėjai
75'
75'
75'
75'
75'
Tomas Gutauskas
9
80'
80'
80'
80'
80'
Daniil Poberezhnyi
37
Gelmis Gajauskas
47
Jonas Stapulionis
53
90'+2'
90'+2'
90'+2'
90'+2'
90'+2'
Deividas Šumskis
83
VFA Geležinis Vilkas
Pirmas kėlinys
Ąžuolas Rojus Strazdas
11'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
11'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
11'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
11'
min
40'
min
Markas Jasunskis
40'
min
Markas Jasunskis
40'
min
Markas Jasunskis
40'
min
Markas Jasunskis
Antras kėlinys
53'
min
Arminas Astafejevas
53'
min
Arminas Astafejevas
53'
min
Arminas Astafejevas
53'
min
Arminas Astafejevas
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
59'
min
Timonas Alkinas
Tomas Steponavičius
59'
min
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
59'
min
Timonas Alkinas
Tomas Steponavičius
59'
min
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
59'
min
Timonas Alkinas
Tomas Steponavičius
59'
min
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
59'
min
Timonas Alkinas
Tomas Steponavičius
59'
min
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
59'
min
Timonas Alkinas
Tomas Steponavičius
59'
min
Antanas Dičpetris
Arnas Dapkūnas
75'
min
75'
min
Tomas Gutauskas
Arminas Astafejevas
Antanas Dičpetris
Arnas Dapkūnas
75'
min
75'
min
Tomas Gutauskas
Arminas Astafejevas
Antanas Dičpetris
Arnas Dapkūnas
75'
min
75'
min
Tomas Gutauskas
Arminas Astafejevas
Antanas Dičpetris
Arnas Dapkūnas
75'
min
75'
min
Tomas Gutauskas
Arminas Astafejevas
Antanas Dičpetris
Arnas Dapkūnas
75'
min
75'
min
Tomas Gutauskas
Arminas Astafejevas
76'
min
Vilius Kondrotas
76'
min
Vilius Kondrotas
76'
min
Vilius Kondrotas
76'
min
Vilius Kondrotas
76'
min
Vilius Kondrotas
80'
min
Daniil Poberezhnyi
Markas Jasunskis
80'
min
Daniil Poberezhnyi
Markas Jasunskis
80'
min
Daniil Poberezhnyi
Markas Jasunskis
80'
min
Daniil Poberezhnyi
Markas Jasunskis
80'
min
Daniil Poberezhnyi
Markas Jasunskis
82'
min
Airik Balasanov
82'
min
Airik Balasanov
82'
min
Airik Balasanov
82'
min
Airik Balasanov
90'+2'
min
Deividas Šumskis
Skirmantas Paukštys
90'+2'
min
Deividas Šumskis
Skirmantas Paukštys
90'+2'
min
Deividas Šumskis
Skirmantas Paukštys
90'+2'
min
Deividas Šumskis
Skirmantas Paukštys
90'+2'
min
Deividas Šumskis
Skirmantas Paukštys
Varžybų pabaiga
BE1 NFA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius