Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
16 turas
Šeštadienis
2022-11-19 12:00:00
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
2
VFA Geležinis Vilkas
Nelijus Verbickas 32'
Nelijus Verbickas 32'
Nelijus Verbickas 32'
Nelijus Verbickas 32'
Joris Zaikauskas 45'
Joris Zaikauskas 45'
Joris Zaikauskas 45'
Joris Zaikauskas 45'
Nelijus Verbickas 32'
Nelijus Verbickas 32'
Nelijus Verbickas 32'
Joris Zaikauskas 45'
Joris Zaikauskas 45'
Joris Zaikauskas 45'
Joris Zaikauskas 45'
1
FK Žalgiris
Rokas Kursevičius 11'
Rokas Kursevičius 11'
Rokas Kursevičius 11'
Rokas Kursevičius 11'
Rokas Kursevičius 11'
Rokas Kursevičius 11'
Rokas Kursevičius 11'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
16 turas
Šeštadienis, 2022-11-19 12:00:00
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
VFA Geležinis Vilkas
Nelijus Verbickas 32'Nelijus Verbickas 32'
Nelijus Verbickas 32'
Nelijus Verbickas 32'
Joris Zaikauskas 45'
Joris Zaikauskas 45'
Joris Zaikauskas 45'
Joris Zaikauskas 45'
2
1
Pilna statistika
FK Žalgiris
Rokas Kursevičius 11'Rokas Kursevičius 11'
Rokas Kursevičius 11'
Rokas Kursevičius 11'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
WU-19 rinktinė
2024-03-29 12:30
Moterų rinktinė
Oficialūs pranešimai
2024-03-28 19:55
Lygos statistika
VFA Geležinis Vilkas
|
FK Žalgiris
|
|
4 | Vieta lentelėje | 1 |
44 | Taškai | 53 |
41:29 | Įvarčių skirtumas | 70:18 |
VFA Geležinis Vilkas
FK Žalgiris
Žaidėjai
4 | Motiejus Velutis (C) |
28 | Jokūbas Beržanskis (G) |
2 | Danielis Mackevičius 73' 73' 73' 73' |
14 | Paulius Urbelionis |
15 | Emilis Liubinas |
22 | Benediktas Žilo 73' 73' 73' 73' |
23 | Nelijus Verbickas 32' 32' 32' 32' |
27 | Domantas Mackevičius 73' 73' 73' 73' |
44 | Emilijus Sinkevičius 17' 17' 17' 17' |
45 | Girius Stalilionis 52' 52' 52' 52' |
77 | Joris Zaikauskas 45' 45' 45' 45' |
Teisėjai
Teisėjas | Robertas Valikonis |
Pirmasis asistentas | Edvardas Korotkovas |
Antrasis asistentas | Aliaksandr Kazlouski |
Žaidėjai
54' 54' 54' 54' Klemensas Gustas (C) |
14 |
Domantas Olšauskas (G) |
43 |
Nojus Žilinskas |
4 |
20' 20' 20' 20' Benas Bruzga |
8 |
Ignas Misiūnas |
9 |
11' 11' 11' 11' 66' 66' 66' 66' Rokas Kursevičius |
10 |
Norbert Diugevič |
19 |
Dominykas Aršulis |
21 |
Adomas Zavadskas |
36 |
55' 55' 55' 55' Vakaris Bradūnas |
65 |
41' 41' 41' 41' Simas Kaučikas |
88 |
Atsarginiai žaidėjai
3 | Laurynas Žaliukas 52' 52' 52' 52' |
9 | Ugnius Kriūnas 73' 73' 73' 73' |
12 | Titas Kareiva 17' 17' 17' 17' 73' 73' 73' 73' |
25 | Nojus Ringaitis 73' 73' 73' 73' |
35 | Žilvinas Krivcovas 73' 73' 73' 73' |
79 | Joris Ringaitis 73' 73' 73' 73' |
Atsarginiai žaidėjai
Dominykas Čekavičius (G) |
17 |
66' 66' 66' 66' Dominykas Gelombickas |
3 |
41' 41' 41' 41' Daumantas Bazys |
16 |
Domas Bagočiūnas |
22 |
55' 55' 55' 55' Rapolas Pikelis |
24 |
Oskaras Penikas |
77 |
Ignas Uždavinys |
99 |
VFA Geležinis Vilkas
Pirmas kėlinys
11'
min
Rokas Kursevičius
11'
min
Rokas Kursevičius
11'
min
Rokas Kursevičius
11'
min
Rokas Kursevičius
Titas Kareiva
Emilijus Sinkevičius
17'
min
Titas Kareiva
Emilijus Sinkevičius
17'
min
Titas Kareiva
Emilijus Sinkevičius
17'
min
Titas Kareiva
Emilijus Sinkevičius
17'
min
20'
min
Benas Bruzga
20'
min
Benas Bruzga
20'
min
Benas Bruzga
20'
min
Benas Bruzga
Nelijus Verbickas
32'
min
Nelijus Verbickas
32'
min
Nelijus Verbickas
32'
min
Nelijus Verbickas
32'
min
Antras kėlinys
41'
min
Daumantas Bazys
Simas Kaučikas
41'
min
Daumantas Bazys
Simas Kaučikas
41'
min
Daumantas Bazys
Simas Kaučikas
41'
min
Daumantas Bazys
Simas Kaučikas
Joris Zaikauskas
45'
min
Joris Zaikauskas
45'
min
Joris Zaikauskas
45'
min
Joris Zaikauskas
45'
min
Laurynas Žaliukas
Girius Stalilionis
52'
min
Laurynas Žaliukas
Girius Stalilionis
52'
min
Laurynas Žaliukas
Girius Stalilionis
52'
min
Laurynas Žaliukas
Girius Stalilionis
52'
min
54'
min
Klemensas Gustas
54'
min
Klemensas Gustas
54'
min
Klemensas Gustas
54'
min
Klemensas Gustas
55'
min
Rapolas Pikelis
Vakaris Bradūnas
55'
min
Rapolas Pikelis
Vakaris Bradūnas
55'
min
Rapolas Pikelis
Vakaris Bradūnas
55'
min
Rapolas Pikelis
Vakaris Bradūnas
66'
min
Dominykas Gelombickas
Rokas Kursevičius
66'
min
Dominykas Gelombickas
Rokas Kursevičius
66'
min
Dominykas Gelombickas
Rokas Kursevičius
66'
min
Dominykas Gelombickas
Rokas Kursevičius
Ugnius Kriūnas
Domantas Mackevičius
73'
min
Nojus Ringaitis
Danielis Mackevičius
73'
min
Žilvinas Krivcovas
Titas Kareiva
73'
min
Joris Ringaitis
Benediktas Žilo
73'
min
Ugnius Kriūnas
Domantas Mackevičius
73'
min
Nojus Ringaitis
Danielis Mackevičius
73'
min
Žilvinas Krivcovas
Titas Kareiva
73'
min
Joris Ringaitis
Benediktas Žilo
73'
min
Ugnius Kriūnas
Domantas Mackevičius
73'
min
Nojus Ringaitis
Danielis Mackevičius
73'
min
Žilvinas Krivcovas
Titas Kareiva
73'
min
Joris Ringaitis
Benediktas Žilo
73'
min
Ugnius Kriūnas
Domantas Mackevičius
73'
min
Nojus Ringaitis
Danielis Mackevičius
73'
min
Žilvinas Krivcovas
Titas Kareiva
73'
min
Joris Ringaitis
Benediktas Žilo
73'
min
Varžybų pabaiga
Jokūbas Beržanskis
Ignas Misiūnas
Jokūbas Beržanskis
Ignas Misiūnas
Jokūbas Beržanskis
Ignas Misiūnas
Jokūbas Beržanskis
Ignas Misiūnas
Jokūbas Beržanskis
Ignas Misiūnas
FK Žalgiris
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
TOPsport Pirma lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 03-29 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FC Hegelmann
FK Panevėžys
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 03-30 17:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 14:00
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 03-31 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 14:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-06 16:00
DFK Dainava
FK Banga
Marijampolės futbolo arenos maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 12:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 14:00
FK Žalgiris
FA Šiauliai
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-07 17:30
FK Kauno Žalgiris
FK Panevėžys
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 13:00
FK Garliava
Tauras
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Ekranas
FK Minija
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
Vilniaus BFA
FK Babrungas
BFA Arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 03-30 15:00
FK Atmosfera
FK Riteriai
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-01 15:00
FK Banga B
FC Hegelmann B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 15:00
Tauras
FK Banga B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-05 17:00
FK Kauno Žalgiris B
FC "Be1"
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-14 13:00
FC Hegelmann
FK Banga
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 12:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-21 14:00
FC Hegelmann
FK Gintra
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 12:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 14:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 15:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 13:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 09-05 23:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Trečiadienį 10-09 23:00
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Pirmadienį 10-14 23:00
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Penktadienį 03-29 18:45
Marijampolės FC
FK Aidas
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 03-30 10:00
VFM Fortūna
VFA Geležinis Vilkas
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 11:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 12:30
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Šiauliai
FK Garliava
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:00
FA Tauras
FK Žalgiris
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 13:30
Vilnius Football Academy
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 14:10
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 15:30
Marijampolės FC
Vilnius Football Academy
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Šeštadienį 03-30 17:00
Talentų FA-FK Riteriai
Klaipėdos FM
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 15:00
FA Šiauliai
FK Ekranas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Penktadienį 03-29 16:00
FM Vilniaus Vytis
FK Žalgiris
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:00
Marijampolės FC
FK Garliava
Marijampolės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Penktadienį 03-29 17:30
VFA Geležinis Vilkas
FA Utenis
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FA Šiauliai B
FC Neptūnas
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FK Nevėžis
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 03-29 18:00
FK Panevėžys B
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai