Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 13 turas
Ketvirtadienis 2022-12-01 18:30:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
2
VFA Geležinis Vilkas
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
2
Talentų FA-FK Riteriai 2:2 (PEN
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 13 turas
Ketvirtadienis, 2022-12-01 18:30:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
VFA Geležinis Vilkas
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Timonas Alkinas 50'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
Ąžuolas Rojus Strazdas 76'
2
2
Pilna statistika
Talentų FA-FK Riteriai 2:2 (PEN
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Dominykas Solncevas 2'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Martynas Jaučys 44'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
VFA Geležinis Vilkas
Talentų FA-FK Riteriai
4 Vieta lentelėje 8
31 Taškai 14
31:32 Įvarčių skirtumas 16:59
VFA Geležinis Vilkas
Talentų FA-FK Riteriai 2:2 (PEN
Žaidėjai
16
Ąžuolas Rojus Strazdas (C)
76'
76'
76'
76'
1
Joris Donauskas (G)
3
Simonas Gedminas
8
Arnas Dapkūnas
90'
90'
90'
90'
90'
10
Tautvydas Alekna
15
Vincentas Jovaiša
19
Tautvydas Cicėnas
34'
34'
34'
34'
34'
20
Dominykas Cicėnas
27
Tomas Steponavičius
34'
34'
34'
34'
34'
28
Ronald Balcevič
46'
46'
46'
46'
46'
75
Timonas Alkinas
50'
50'
50'
50'
79'
79'
79'
79'
79'
76
Tomas Jonkus
Teisėjai
Teisėjas Kęstutis Bartuškevičius
Pirmasis asistentas Lukaš Mackevič
Antrasis asistentas Edgaras Edas Dirmeikis
Žaidėjai
Nojus Dailydžionis (C)
9
Gabriel Mikulevič (G)
1
Ernestas Lysionok (G)
35
Bernardas Reinartas
3
46'
46'
46'
46'
46'
Lukas Klasauskas
5
Eivinas Belazaras
7
Lukas Steckas
10
89'
89'
89'
89'
Martynas Jaučys
11
Juris Dirmantas
17
2'
2'
2'
2'
Dominykas Solncevas
21
58'
58'
58'
58'
58'
Mykolas Jonušas
22
Kasparas Sviridenko
24
Vakaris Gurkšnys
27
Markas Ananevas
70
Ernestas Januš Zdanovič
77
Artemij Kutenko
79
Neilas Pašilys
96
46'
46'
46'
46'
46'
Nikita Zengin
97
Jonas Dovgialo
99
Atsarginiai žaidėjai
2
Kevinas Ingelevičius (G)
17
Ignas Ivaškevičius
46'
46'
46'
46'
46'
22
Arijus Rusinas
25
Kajus Kasputis
30
Antanas Dičpetris
79'
79'
79'
79'
79'
34
Aleksas Barabanščikovas
52
Nojus Grigonis
Atsarginiai žaidėjai
Artiom Šankin (G)
37
58'
58'
58'
58'
58'
Dominykas Žilys
18
Eimantas Jelaga
18
Dominykas Kavaliauskas
19
Bernardas Paliulis
32
Edgar Jelisejev
55
Martynas Stūrys
71
Daniil Krašinskij
71
VFA Geležinis Vilkas
Pirmas kėlinys
2'
min
Dominykas Solncevas
2'
min
Dominykas Solncevas
2'
min
Dominykas Solncevas
2'
min
Dominykas Solncevas
Tautvydas Cicėnas
Tomas Steponavičius
34'
min
Tautvydas Cicėnas
Tomas Steponavičius
34'
min
Tautvydas Cicėnas
Tomas Steponavičius
34'
min
Tautvydas Cicėnas
Tomas Steponavičius
34'
min
Tautvydas Cicėnas
Tomas Steponavičius
34'
min
Antras kėlinys
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
46'
min
46'
min
Lukas Klasauskas
Nikita Zengin
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
46'
min
46'
min
Lukas Klasauskas
Nikita Zengin
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
46'
min
46'
min
Lukas Klasauskas
Nikita Zengin
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
46'
min
46'
min
Lukas Klasauskas
Nikita Zengin
Ignas Ivaškevičius
Ronald Balcevič
46'
min
46'
min
Lukas Klasauskas
Nikita Zengin
Timonas Alkinas
50'
min
Timonas Alkinas
50'
min
Timonas Alkinas
50'
min
Timonas Alkinas
50'
min
58'
min
Dominykas Žilys
Mykolas Jonušas
58'
min
Dominykas Žilys
Mykolas Jonušas
58'
min
Dominykas Žilys
Mykolas Jonušas
58'
min
Dominykas Žilys
Mykolas Jonušas
58'
min
Dominykas Žilys
Mykolas Jonušas
Nikolajus Pupkinas
70'
min
Nikolajus Pupkinas
70'
min
Nikolajus Pupkinas
70'
min
Nikolajus Pupkinas
70'
min
Nikolajus Pupkinas
70'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
76'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
76'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
76'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
76'
min
Antanas Dičpetris
Timonas Alkinas
79'
min
Antanas Dičpetris
Timonas Alkinas
79'
min
Antanas Dičpetris
Timonas Alkinas
79'
min
Antanas Dičpetris
Timonas Alkinas
79'
min
Antanas Dičpetris
Timonas Alkinas
79'
min
89'
min
Martynas Jaučys
89'
min
Martynas Jaučys
89'
min
Martynas Jaučys
89'
min
Martynas Jaučys
Arnas Dapkūnas
90'
min
Arnas Dapkūnas
90'
min
Arnas Dapkūnas
90'
min
Arnas Dapkūnas
90'
min
Arnas Dapkūnas
90'
min
Varžybų pabaiga
Talentų FA-FK Riteriai 2:2 (PEN

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Moterų ir merginų rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius