Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 6 turas
Šeštadienis 2022-09-10 11:00:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
1
VFA Geležinis Vilkas
Ąžuolas Rojus Strazdas 8'
Ąžuolas Rojus Strazdas 8'
Ąžuolas Rojus Strazdas 8'
Ąžuolas Rojus Strazdas 8'
0
Vilnius Football Academy
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 6 turas
Šeštadienis, 2022-09-10 11:00:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
VFA Geležinis Vilkas
Ąžuolas Rojus Strazdas 8'
Ąžuolas Rojus Strazdas 8'
Ąžuolas Rojus Strazdas 8'
Ąžuolas Rojus Strazdas 8'
1
0
Pilna statistika
Vilnius Football Academy
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
VFA Geležinis Vilkas
Vilnius Football Academy
4 Vieta lentelėje 7
31 Taškai 21
31:32 Įvarčių skirtumas 20:40
VFA Geležinis Vilkas
Vilnius Football Academy
Žaidėjai
16
Ąžuolas Rojus Strazdas (C)
8'
8'
8'
8'
1
Joris Donauskas (G)
3
Simonas Gedminas
55'
55'
55'
55'
8
Arnas Dapkūnas
10
Tautvydas Alekna
15
Vincentas Jovaiša
62'
62'
62'
62'
62'
19
Tautvydas Cicėnas
10'
10'
10'
10'
10'
27
Tomas Steponavičius
52
Nojus Grigonis
75
Timonas Alkinas
76
Tomas Jonkus
Teisėjai
Pirmasis asistentas Martynas Gavelis
Antrasis asistentas Andžej Kliujenkov
Teisėjas Edgaras Markovas
Žaidėjai
Erikas Kvedaravičius (C)
99
Gintaras Šelmys (G)
1
Lukas Oškinis
7
65'
65'
65'
65'
65'
Julius Kojala
10
Naglis Knyva
17
45'+1'
45'+1'
45'+1'
45'+1'
45'+1'
Kajus Kilšauskas
20
Jokūbas Vėžys
23
Domas Mažeika
24
Daniel Vainovskij
29
Domas Sinkevičius
57
46'
46'
46'
46'
46'
Kipras Sosnovskis
69
Atsarginiai žaidėjai
2
Kevinas Ingelevičius
22
Arijus Rusinas
62'
62'
62'
62'
62'
83'
83'
83'
83'
83'
25
Kajus Kasputis
83'
83'
83'
83'
83'
34
Aleksas Barabanščikovas
Atsarginiai žaidėjai
Danielius Grinius (G)
96
65'
65'
65'
65'
65'
Simas Grabauskas
27
46'
46'
46'
46'
46'
58'
58'
58'
58'
Gustas Lebednykas
45
VFA Geležinis Vilkas
Pirmas kėlinys
Ąžuolas Rojus Strazdas
8'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
8'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
8'
min
Ąžuolas Rojus Strazdas
8'
min
Tautvydas Cicėnas
10'
min
Tautvydas Cicėnas
10'
min
Tautvydas Cicėnas
10'
min
Tautvydas Cicėnas
10'
min
Tautvydas Cicėnas
10'
min
45'+1'
min
Kajus Kilšauskas
45'+1'
min
Kajus Kilšauskas
45'+1'
min
Kajus Kilšauskas
45'+1'
min
Kajus Kilšauskas
45'+1'
min
Kajus Kilšauskas
Antras kėlinys
46'
min
Gustas Lebednykas
Kipras Sosnovskis
46'
min
Gustas Lebednykas
Kipras Sosnovskis
46'
min
Gustas Lebednykas
Kipras Sosnovskis
46'
min
Gustas Lebednykas
Kipras Sosnovskis
46'
min
Gustas Lebednykas
Kipras Sosnovskis
Nikolajus Pupkinas
52'
min
Nikolajus Pupkinas
52'
min
Nikolajus Pupkinas
52'
min
Nikolajus Pupkinas
52'
min
Nikolajus Pupkinas
52'
min
Simonas Gedminas
55'
min
Simonas Gedminas
55'
min
Simonas Gedminas
55'
min
Simonas Gedminas
55'
min
58'
min
Gustas Lebednykas
58'
min
Gustas Lebednykas
58'
min
Gustas Lebednykas
58'
min
Gustas Lebednykas
Arijus Rusinas
Vincentas Jovaiša
62'
min
Arijus Rusinas
Vincentas Jovaiša
62'
min
Arijus Rusinas
Vincentas Jovaiša
62'
min
Arijus Rusinas
Vincentas Jovaiša
62'
min
Arijus Rusinas
Vincentas Jovaiša
62'
min
65'
min
Simas Grabauskas
Julius Kojala
65'
min
Simas Grabauskas
Julius Kojala
65'
min
Simas Grabauskas
Julius Kojala
65'
min
Simas Grabauskas
Julius Kojala
65'
min
Simas Grabauskas
Julius Kojala
Kajus Kasputis
Arijus Rusinas
83'
min
Kajus Kasputis
Arijus Rusinas
83'
min
Kajus Kasputis
Arijus Rusinas
83'
min
Kajus Kasputis
Arijus Rusinas
83'
min
Kajus Kasputis
Arijus Rusinas
83'
min
Varžybų pabaiga
Vilnius Football Academy

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius