LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 10 turas
Sekmadienis 2023-11-12 16:00:00 BFA Arena
32
Vilniaus BFA B
Nazar Fedorenko 4'
Nazar Fedorenko 12'
Nazar Fedorenko 14'
Nazar Fedorenko 15'
Kajus Petrėnas 17'
Nazar Fedorenko 18'
Adam Cook 19'
Nazar Fedorenko 20'
Adam Cook 22'
Kajus Petrėnas 25'
Milanijus Usanov 28'
Nazar Fedorenko 30'
Mantas Jonas Steponavičius 33'
Nazar Fedorenko 36'
Kristupas Škėma 38'
Mantas Jonas Steponavičius 39'
Adam Cook 40'
Nazar Fedorenko 45'
Nazar Fedorenko 48'
Nazar Fedorenko 53'
Kristupas Škėma 56'
Adam Cook 58'
Nazar Fedorenko 60'
Nazar Fedorenko 62'
Mantas Jonas Steponavičius 67'
Kristupas Škėma 70'
Kristupas Škėma 72'
Kristupas Škėma 74'
Nazar Fedorenko 76'
Arminas Sukristovas 77'
Milanijus Usanov 78'
Kristupas Škėma 79'
1
FK Ketera
Sylvester Radevič 19'
Pilna statistika
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024 10 turas
Sekmadienis, 2023-11-12 16:00:00 BFA Arena
Vilniaus BFA B
Nazar Fedorenko 4'
Nazar Fedorenko 12'
Nazar Fedorenko 14'
Nazar Fedorenko 15'
Kajus Petrėnas 17'
Nazar Fedorenko 18'
Adam Cook 19'
Nazar Fedorenko 20'
Adam Cook 22'
Kajus Petrėnas 25'
Milanijus Usanov 28'
Nazar Fedorenko 30'
Mantas Jonas Steponavičius 33'
Nazar Fedorenko 36'
Kristupas Škėma 38'
Mantas Jonas Steponavičius 39'
Adam Cook 40'
Nazar Fedorenko 45'
Nazar Fedorenko 48'
Nazar Fedorenko 53'
Kristupas Škėma 56'
Adam Cook 58'
Nazar Fedorenko 60'
Nazar Fedorenko 62'
Mantas Jonas Steponavičius 67'
Kristupas Škėma 70'
Kristupas Škėma 72'
Kristupas Škėma 74'
Nazar Fedorenko 76'
Arminas Sukristovas 77'
Milanijus Usanov 78'
Kristupas Škėma 79'
32
1
Pilna statistika
FK Ketera
Sylvester Radevič 19'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Vilniaus BFA B
FK Ketera
2 Vieta lentelėje 12
31 Taškai 3
100:14 Įvarčių skirtumas 11:170
Vilniaus BFA B
FK Ketera
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas Andžej Kliujenkov
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Vilniaus BFA B
Pirmas kėlinys
Nazar Fedorenko
4'
min
Nazar Fedorenko
12'
min
Nazar Fedorenko
14'
min
Nazar Fedorenko
15'
min
Kajus Petrėnas
17'
min
Nazar Fedorenko
18'
min
Adam Cook
19'
min
Nazar Fedorenko
20'
min
Adam Cook
22'
min
Kajus Petrėnas
25'
min
Milanijus Usanov
28'
min
Nazar Fedorenko
30'
min
Mantas Jonas Steponavičius
33'
min
Nazar Fedorenko
36'
min
Kristupas Škėma
38'
min
Mantas Jonas Steponavičius
39'
min
Adam Cook
40'
min
Antras kėlinys
Nazar Fedorenko
45'
min
Nazar Fedorenko
48'
min
Nazar Fedorenko
53'
min
Kristupas Škėma
56'
min
Adam Cook
58'
min
59'
min
Sylvester Radevič
Nazar Fedorenko
60'
min
Nazar Fedorenko
62'
min
Kristupas Škėma
65'
min
Mantas Jonas Steponavičius
67'
min
Kristupas Škėma
70'
min
Kristupas Škėma
72'
min
Kristupas Škėma
74'
min
Nazar Fedorenko
76'
min
Arminas Sukristovas
77'
min
Milanijus Usanov
78'
min
Kristupas Škėma
79'
min
Varžybų pabaiga
FK Ketera

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

TOPsport A lyga
Nacionalinė vyrų rinktinė
Jaunimo rinktinės
Lygų / Rinktinių sąrašas
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius