Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
1 turas
Šeštadienis
2022-11-26 19:30:00
BFA Arena
2
Vilniaus BFA
Ervin Balabanov 63'
Ervin Balabanov 63'
Ervin Balabanov 63'
Ervin Balabanov 63'
Ervin Balabanov 63'
Ervin Balabanov 63'
Ervin Balabanov 63'
1
VFA Geležinis Vilkas
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
1 turas
Šeštadienis, 2022-11-26 19:30:00
BFA Arena
Vilniaus BFA
Ervin Balabanov 63'Ervin Balabanov 63'
Ervin Balabanov 63'
Ervin Balabanov 63'
2
1
Pilna statistika
VFA Geležinis Vilkas
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Lietuvos moterų A lyga
2024-04-22 14:30
Žaidėjai užsienyje
2024-04-21 23:45
Elitinė jaunių lyga
2024-04-21 20:00
Lygos statistika
Vilniaus BFA
|
VFA Geležinis Vilkas
|
|
2 | Vieta lentelėje | 4 |
52 | Taškai | 44 |
67:20 | Įvarčių skirtumas | 41:29 |
Vilniaus BFA
VFA Geležinis Vilkas
Žaidėjai
5 | Michal Juzev Gušča (C) 33' 33' 33' 33' 79' 79' 79' 79' |
25 | Dominikas Chvoinickis (G) |
13 | Kajus Mikoliūnas |
21 | Norvilas Galadauskas |
24 | Lukas Skurvydas 73' 73' 73' 73' |
34 | Titas Tomulevičius |
35 | Ervin Balabanov 63' 63' 63' 63' |
40 | Dominykas Liepis 73' 73' 73' 73' |
51 | Justas Vareika 49' 49' 49' 49' |
77 | Žygimantas Jurevičius |
90 | Deividas Česnauskis 26' 26' 26' 26' |
Teisėjai
Teisėjas | Robertas Valikonis |
Antrasis asistentas | Nikita Kolpačenko |
Pirmasis asistentas | Jakub Šimanski |
Žaidėjai
Emilis Liubinas (C) |
15 |
Jokūbas Beržanskis (G) |
28 |
68' 68' 68' 68' Danielis Mackevičius |
2 |
Motiejus Velutis |
4 |
60' 60' 60' 60' Titas Kareiva |
12 |
41' 41' 41' 41' Paulius Urbelionis |
14 |
Benediktas Žilo |
22 |
Nelijus Verbickas |
23 |
68' 68' 68' 68' Domantas Mackevičius |
27 |
62' 62' 62' 62' Girius Stalilionis |
45 |
60' 60' 60' 60' Joris Zaikauskas |
77 |
Atsarginiai žaidėjai
56 | Rapolas Garšva (G) |
4 | Rytis Bernotas 79' 79' 79' 79' |
38 | Dominykas Papšelis |
39 | Viltautas Mocevičius |
48 | Daniel Belogolovko 73' 73' 73' 73' |
Atsarginiai žaidėjai
60' 60' 60' 60' Laurynas Žaliukas |
3 |
68' 68' 68' 68' Kevinas Tomaševičius |
7 |
60' 60' 60' 60' Ugnius Kriūnas |
9 |
68' 68' 68' 68' Nojus Ringaitis |
25 |
41' 41' 41' 41' Emilijus Sinkevičius |
44 |
Vilniaus BFA
Pirmas kėlinys
Deividas Česnauskis
26'
min
Deividas Česnauskis
26'
min
Deividas Česnauskis
26'
min
Deividas Česnauskis
26'
min
Michal Juzev Gušča
33'
min
Michal Juzev Gušča
33'
min
Michal Juzev Gušča
33'
min
Michal Juzev Gušča
33'
min
35'
min
35'
min
35'
min
35'
min
Antras kėlinys
41'
min
Emilijus Sinkevičius
Paulius Urbelionis
41'
min
Emilijus Sinkevičius
Paulius Urbelionis
41'
min
Emilijus Sinkevičius
Paulius Urbelionis
41'
min
Emilijus Sinkevičius
Paulius Urbelionis
Justas Vareika
49'
min
Justas Vareika
49'
min
Justas Vareika
49'
min
Justas Vareika
49'
min
58'
min
58'
min
58'
min
58'
min
60'
min
Laurynas Žaliukas
Joris Zaikauskas
60'
min
Ugnius Kriūnas
Titas Kareiva
60'
min
Laurynas Žaliukas
Joris Zaikauskas
60'
min
Ugnius Kriūnas
Titas Kareiva
60'
min
Laurynas Žaliukas
Joris Zaikauskas
60'
min
Ugnius Kriūnas
Titas Kareiva
60'
min
Laurynas Žaliukas
Joris Zaikauskas
60'
min
Ugnius Kriūnas
Titas Kareiva
62'
min
Girius Stalilionis
62'
min
Girius Stalilionis
62'
min
Girius Stalilionis
62'
min
Girius Stalilionis
Ervin Balabanov
63'
min
Ervin Balabanov
63'
min
Ervin Balabanov
63'
min
Ervin Balabanov
63'
min
68'
min
Kevinas Tomaševičius
Domantas Mackevičius
68'
min
Nojus Ringaitis
Danielis Mackevičius
68'
min
Kevinas Tomaševičius
Domantas Mackevičius
68'
min
Nojus Ringaitis
Danielis Mackevičius
68'
min
Kevinas Tomaševičius
Domantas Mackevičius
68'
min
Nojus Ringaitis
Danielis Mackevičius
68'
min
Kevinas Tomaševičius
Domantas Mackevičius
68'
min
Nojus Ringaitis
Danielis Mackevičius
Daniel Belogolovko
Lukas Skurvydas
73'
min
Dominykas Liepis
73'
min
Daniel Belogolovko
Lukas Skurvydas
73'
min
Dominykas Liepis
73'
min
Daniel Belogolovko
Lukas Skurvydas
73'
min
Dominykas Liepis
73'
min
Daniel Belogolovko
Lukas Skurvydas
73'
min
Dominykas Liepis
73'
min
Rytis Bernotas
Michal Juzev Gušča
79'
min
Rytis Bernotas
Michal Juzev Gušča
79'
min
Rytis Bernotas
Michal Juzev Gušča
79'
min
Rytis Bernotas
Michal Juzev Gušča
79'
min
Varžybų pabaiga
VFA Geležinis Vilkas
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Antradienį 04-23 19:00
FA Šiauliai
FK Sūduva
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK Panevėžys
FC Džiugas
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 18:00
FK TransINVEST
FC Hegelmann
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 19:00
FK Kauno Žalgiris
FK Banga
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 04-24 20:00
FK Žalgiris
DFK Dainava
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-27 15:00
FC Džiugas
FK TransINVEST
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 13:00
FC Hegelmann
FK Kauno Žalgiris
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 15:00
FK Banga
FA Šiauliai
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 17:00
FK Sūduva
FK Žalgiris
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 19:00
DFK Dainava
FK Panevėžys
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 04-23 19:00
FK Utenos Utena
Klaipėdos FM
Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 04-23 20:15
FK Trivartis
FKS Ukmergė
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 15:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 17:00
FC "Be1"
Vilniaus BFA
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Nevėžis
FK Ekranas
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 18:00
FK Babrungas
FK Minija
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 04-26 19:00
FC Neptūnas
FK Garliava
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 19:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Panevėžys B
FK Atmosfera
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Antradienį 04-23 17:00
FK Vidzgiris
FA Šiauliai
AAFF dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:30
FK Garliava
Vilniaus BFA
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 11:00
Vilnius Football Academy
Kauno Žalgirio FA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 13:00
VFM Fortūna
Talentų FA-FK Riteriai
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 14:45
FA-FM Ateitis
Kauno Žalgirio FA
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 10:00
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:30
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 13:00
FK Žalgiris
Prienų futbolo mokykla
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024
Antradienį 04-23 15:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Antradienį 04-23 15:00
FK Ekranas
Klaipėdos FM
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Antradienį 04-23 16:30
FA Kaunas
FK Garliava
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Antradienį 04-23 16:30
FA Kaunas
FK Garliava
Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
Antradienį 04-23 17:00
FK Ukmergės Vienybė
FA Utenis
Ukmergės miesto stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Antradienį 04-23 17:00
FK Vidzgiris
FA Šiauliai
AAFF dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024
Antradienį 04-23 19:00
FA Tauras
Klaipėdos FM B
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Antradienį 04-23 19:00
FA Šiauliai
FK Sūduva
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2023/2024
Antradienį 04-23 19:00
KTU
VILNIUS TECH
KTU stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2023/2024
Antradienį 04-23 19:00
VDU
KU
VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai