Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 5 turas
Šeštadienis 2022-09-03 11:00:00 Fanų stadionas
0
Vilnius Football Academy
3
FK Žalgiris
Rokas Bassus 5'
Rokas Bassus 5'
Rokas Bassus 5'
Rokas Bassus 28'
Rokas Bassus 28'
Rokas Bassus 28'
Danielius Velička 13'
Danielius Velička 13'
Danielius Velička 13'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 5 turas
Šeštadienis, 2022-09-03 11:00:00 Fanų stadionas
Vilnius Football Academy
0
3
Pilna statistika
FK Žalgiris
Rokas Bassus 5'
Rokas Bassus 5'
Rokas Bassus 5'
Rokas Bassus 28'
Rokas Bassus 28'
Rokas Bassus 28'
Danielius Velička 13'
Danielius Velička 13'
Danielius Velička 13'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Vilnius Football Academy
FK Žalgiris
7 Vieta lentelėje 1
21 Taškai 49
20:40 Įvarčių skirtumas 64:20
Vilnius Football Academy
FK Žalgiris
Žaidėjai
96
Danielius Grinius (G)
46'
46'
46'
46'
7
Lukas Oškinis
66'
66'
66'
66'
8
Daniel Jankoit
10
Julius Kojala
58'
58'
58'
58'
13
Mylan Rymša
20
Kajus Kilšauskas
23
Jokūbas Vėžys
27
Simas Grabauskas
29
Daniel Vainovskij
69
Kipras Sosnovskis
81'
81'
81'
81'
99
Erikas Kvedaravičius
50'
50'
50'
Teisėjai
Teisėjas Maksim Frantovskij
Antrasis asistentas Maksim Tabunov
Pirmasis asistentas Aliaksandr Kazlouski
Žaidėjai
Mykolas Mameniškis (C)
8
Kajus Andraikėnas (G)
1
55'
55'
55'
55'
Dovas Grudzinskas
2
Adomas Buikus
11
Vytis Pavilonis
13
Orestas Uldukis
16
50'
50'
50'
50'
59'
59'
59'
59'
Vakaris Berenta
17
Vytis Kizala
21
Edvinas Pukinskas
22
Simas Rasščevskis
36
5'
5'
5'
28'
28'
28'
55'
55'
55'
55'
Rokas Bassus
77
Atsarginiai žaidėjai
1
Gintaras Šelmys (G)
46'
46'
46'
46'
17
Naglis Knyva
81'
81'
81'
81'
45
Gustas Lebednykas
66'
66'
66'
66'
57
Domas Sinkevičius
58'
58'
58'
58'
Atsarginiai žaidėjai
Lukas Kolendo (G)
80
55'
55'
55'
55'
58'
58'
58'
Danielius Velička
10
59'
59'
59'
59'
Martynas Marculevičius
23
55'
55'
55'
55'
Džiugas Butkus
32
Vilnius Football Academy
Pirmas kėlinys
5'
min
Rokas Bassus
5'
min
Rokas Bassus
5'
min
Rokas Bassus
28'
min
Rokas Bassus
28'
min
Rokas Bassus
28'
min
Rokas Bassus
Antras kėlinys
Gintaras Šelmys
Danielius Grinius
46'
min
Gintaras Šelmys
Danielius Grinius
46'
min
Gintaras Šelmys
Danielius Grinius
46'
min
Gintaras Šelmys
Danielius Grinius
46'
min
Erikas Kvedaravičius
50'
min
50'
min
Vakaris Berenta
Erikas Kvedaravičius
50'
min
50'
min
Vakaris Berenta
50'
min
Vakaris Berenta
Erikas Kvedaravičius
50'
min
50'
min
Vakaris Berenta
55'
min
Danielius Velička
Dovas Grudzinskas
55'
min
Džiugas Butkus
Rokas Bassus
55'
min
Danielius Velička
Dovas Grudzinskas
55'
min
Džiugas Butkus
Rokas Bassus
55'
min
Danielius Velička
Dovas Grudzinskas
55'
min
Džiugas Butkus
Rokas Bassus
55'
min
Danielius Velička
Dovas Grudzinskas
55'
min
Džiugas Butkus
Rokas Bassus
Domas Sinkevičius
Julius Kojala
58'
min
58'
min
Danielius Velička
Domas Sinkevičius
Julius Kojala
58'
min
58'
min
Danielius Velička
Domas Sinkevičius
Julius Kojala
58'
min
58'
min
Danielius Velička
Domas Sinkevičius
Julius Kojala
58'
min
59'
min
Martynas Marculevičius
Vakaris Berenta
59'
min
Martynas Marculevičius
Vakaris Berenta
59'
min
Martynas Marculevičius
Vakaris Berenta
59'
min
Martynas Marculevičius
Vakaris Berenta
Gustas Lebednykas
Lukas Oškinis
66'
min
Gustas Lebednykas
Lukas Oškinis
66'
min
Gustas Lebednykas
Lukas Oškinis
66'
min
Gustas Lebednykas
Lukas Oškinis
66'
min
Naglis Knyva
Kipras Sosnovskis
81'
min
Naglis Knyva
Kipras Sosnovskis
81'
min
Naglis Knyva
Kipras Sosnovskis
81'
min
Naglis Knyva
Kipras Sosnovskis
81'
min
Varžybų pabaiga
FK Žalgiris

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius