Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 10 turas
Trečiadienis 2022-11-16 17:30:00 Fanų stadionas
0
Vilnius Football Academy
5
Kauno Žalgirio FA
Metin Murat Tunc 12'
Metin Murat Tunc 12'
Metin Murat Tunc 2'
Metin Murat Tunc 2'
Gustas Grigorjevas 5'
Gustas Grigorjevas 5'
Armandas Podskočimas 20'
Armandas Podskočimas 20'
Armandas Podskočimas 25'
Armandas Podskočimas 25'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 10 turas
Trečiadienis, 2022-11-16 17:30:00 Fanų stadionas
Vilnius Football Academy
0
5
Pilna statistika
Kauno Žalgirio FA
Metin Murat Tunc 12'
Metin Murat Tunc 12'
Metin Murat Tunc 2'
Metin Murat Tunc 2'
Gustas Grigorjevas 5'
Gustas Grigorjevas 5'
Armandas Podskočimas 20'
Armandas Podskočimas 20'
Armandas Podskočimas 25'
Armandas Podskočimas 25'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Vilnius Football Academy
Kauno Žalgirio FA
7 Vieta lentelėje 6
21 Taškai 28
20:40 Įvarčių skirtumas 39:35
Vilnius Football Academy
Kauno Žalgirio FA
Žaidėjai
99
Erikas Kvedaravičius (C)
96
Danielius Grinius (G)
7
Lukas Oškinis
8
Daniel Jankoit
53'
53'
54'
54'
54'
10
Julius Kojala
65'
65'
65'
20
Kajus Kilšauskas
23
Jokūbas Vėžys
54'
54'
54'
24
Domas Mažeika
61'
61'
61'
27
Simas Grabauskas
87'
87'
29
Daniel Vainovskij
46'
46'
46'
57
Domas Sinkevičius
54'
54'
54'
Teisėjai
Antrasis asistentas Andžej Kliujenkov
Pirmasis asistentas Maris Vlach
Teisėjas Edgaras Edas Dirmeikis
Žaidėjai
Arnas Kvedaras (C)
29
Kajus Būblys (G)
26
65'
65'
70'
70'
Armandas Podskočimas
22
67'
67'
67'
Eimantas Petrauskas
27
Danielius Zujevas
28
72'
72'
72'
Vakaris Kelpšas
31
Oskaras Malakas
32
Mantas Šaliūnas
33
Jonas Jankauskas
34
12'
12'
47'
47'
Metin Murat Tunc
36
50'
50'
52'
52'
58'
58'
58'
Gustas Grigorjevas
43
Atsarginiai žaidėjai
1
Gintaras Šelmys (G)
3
Domas Šepetis
54'
54'
54'
6
Liutauras Barusevičius
54'
54'
54'
13
Mylan Rymša
65'
65'
65'
17
Naglis Knyva
61'
61'
61'
45
Gustas Lebednykas
46'
46'
46'
69
Kipras Sosnovskis
54'
54'
54'
Atsarginiai žaidėjai
Vilius Dovydas
25
67'
67'
67'
Klaidas Juškevičius
38
72'
72'
72'
Ignas Maliasovas
40
58'
58'
58'
Rytis Gaubys
44
Vilnius Football Academy
Pirmas kėlinys
12'
min
Metin Murat Tunc
12'
min
Metin Murat Tunc
Antras kėlinys
Gustas Lebednykas
Daniel Vainovskij
46'
min
Gustas Lebednykas
Daniel Vainovskij
46'
min
Gustas Lebednykas
Daniel Vainovskij
46'
min
47'
min
Metin Murat Tunc
47'
min
Metin Murat Tunc
50'
min
Gustas Grigorjevas
50'
min
Gustas Grigorjevas
52'
min
Gustas Grigorjevas
52'
min
Gustas Grigorjevas
Daniel Jankoit
53'
min
Daniel Jankoit
53'
min
Domas Šepetis
Domas Sinkevičius
54'
min
Liutauras Barusevičius
Jokūbas Vėžys
54'
min
Kipras Sosnovskis
Daniel Jankoit
54'
min
Domas Šepetis
Domas Sinkevičius
54'
min
Liutauras Barusevičius
Jokūbas Vėžys
54'
min
Kipras Sosnovskis
Daniel Jankoit
54'
min
Domas Šepetis
Domas Sinkevičius
54'
min
Liutauras Barusevičius
Jokūbas Vėžys
54'
min
Kipras Sosnovskis
Daniel Jankoit
54'
min
58'
min
Rytis Gaubys
Gustas Grigorjevas
58'
min
Rytis Gaubys
Gustas Grigorjevas
58'
min
Rytis Gaubys
Gustas Grigorjevas
Naglis Knyva
Domas Mažeika
61'
min
Naglis Knyva
Domas Mažeika
61'
min
Naglis Knyva
Domas Mažeika
61'
min
Mylan Rymša
Julius Kojala
65'
min
65'
min
Armandas Podskočimas
Mylan Rymša
Julius Kojala
65'
min
65'
min
Armandas Podskočimas
Mylan Rymša
Julius Kojala
65'
min
67'
min
Klaidas Juškevičius
Eimantas Petrauskas
67'
min
Klaidas Juškevičius
Eimantas Petrauskas
67'
min
Klaidas Juškevičius
Eimantas Petrauskas
70'
min
Armandas Podskočimas
70'
min
Armandas Podskočimas
72'
min
Ignas Maliasovas
Vakaris Kelpšas
72'
min
Ignas Maliasovas
Vakaris Kelpšas
72'
min
Ignas Maliasovas
Vakaris Kelpšas
Simas Grabauskas
87'
min
Simas Grabauskas
87'
min
Varžybų pabaiga
Kauno Žalgirio FA

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius