Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 8 turas
Šeštadienis 2022-09-24 13:00:00 Fanų stadionas
3
Vilnius Football Academy
Domas Mažeika 30'
Domas Mažeika 30'
Kajus Kilšauskas 47'
Kajus Kilšauskas 47'
Jokūbas Vėžys 66'
Jokūbas Vėžys 66'
2
Klaipėdos FM
Matas Ambrazaitis 40'
Matas Ambrazaitis 40'
Edgaras Bierontas 15'
Edgaras Bierontas 15'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 8 turas
Šeštadienis, 2022-09-24 13:00:00 Fanų stadionas
Vilnius Football Academy
Domas Mažeika 30'
Domas Mažeika 30'
Kajus Kilšauskas 47'
Kajus Kilšauskas 47'
Jokūbas Vėžys 66'
Jokūbas Vėžys 66'
3
2
Pilna statistika
Klaipėdos FM
Matas Ambrazaitis 40'
Matas Ambrazaitis 40'
Edgaras Bierontas 15'
Edgaras Bierontas 15'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Vilnius Football Academy
Klaipėdos FM
7 Vieta lentelėje 5
21 Taškai 30
20:40 Įvarčių skirtumas 45:34
Vilnius Football Academy
Klaipėdos FM
Žaidėjai
99
Erikas Kvedaravičius (C)
1
Gintaras Šelmys (G)
7
Lukas Oškinis
10
Julius Kojala
13
Mylan Rymša
20
Kajus Kilšauskas
47'
47'
23
Jokūbas Vėžys
57'
57'
66'
66'
24
Domas Mažeika
30'
30'
27
Simas Grabauskas
57
Domas Sinkevičius
52'
52'
52'
69
Kipras Sosnovskis
66'
66'
66'
Teisėjai
Teisėjas Kasparas Guobys
Pirmasis asistentas Jokubas Guobys
Antrasis asistentas Aleksandr Krivickij
Žaidėjai
Matas Skruibys (C)
6
46'
46'
46'
Gustas Valius (G)
21
46'
46'
46'
Adomas Medveckas
3
40'
40'
Matas Ambrazaitis
5
Jokūbas Norkus
11
Vilius Paulauskas
19
Povilas Šalčius
40
60'
60'
Edgaras Bierontas
47
45'
45'
Mantas Bogdanovas
51
Gustas Nikitiuk
54
Vilius Stonys
55
Atsarginiai žaidėjai
96
Danielius Grinius (G)
17
Naglis Knyva
66'
66'
66'
29
Daniel Vainovskij
52'
52'
52'
31
Emil Vainovskij
45
Gustas Lebednykas
Atsarginiai žaidėjai
46'
46'
46'
85'
85'
85'
Evaldas Skersis (G)
1
Nedas Prunskus
2
Jurgis Mykolas Beinortas
7
Lukas Zelenius
13
46'
46'
46'
Arnas Oleinikas
30
Vilnius Football Academy
Pirmas kėlinys
Domas Mažeika
30'
min
Domas Mažeika
30'
min
40'
min
Matas Ambrazaitis
40'
min
Matas Ambrazaitis
45'
min
Mantas Bogdanovas
45'
min
Mantas Bogdanovas
Antras kėlinys
46'
min
Evaldas Skersis
Gustas Valius
46'
min
Arnas Oleinikas
Adomas Medveckas
46'
min
Evaldas Skersis
Gustas Valius
46'
min
Arnas Oleinikas
Adomas Medveckas
46'
min
Evaldas Skersis
Gustas Valius
46'
min
Arnas Oleinikas
Adomas Medveckas
Kajus Kilšauskas
47'
min
Kajus Kilšauskas
47'
min
Daniel Vainovskij
Domas Sinkevičius
52'
min
Daniel Vainovskij
Domas Sinkevičius
52'
min
Daniel Vainovskij
Domas Sinkevičius
52'
min
Jokūbas Vėžys
57'
min
Jokūbas Vėžys
57'
min
60'
min
Edgaras Bierontas
60'
min
Edgaras Bierontas
Naglis Knyva
Kipras Sosnovskis
66'
min
Jokūbas Vėžys
66'
min
Naglis Knyva
Kipras Sosnovskis
66'
min
Jokūbas Vėžys
66'
min
Naglis Knyva
Kipras Sosnovskis
66'
min
85'
min
Evaldas Skersis
85'
min
Evaldas Skersis
85'
min
Evaldas Skersis
Varžybų pabaiga
Klaipėdos FM

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius