Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 17 turas
Šeštadienis 2023-03-04 12:00:00 Fanų stadionas
1
Vilnius Football Academy
Mylan Rymša 34'
Mylan Rymša 34'
Mylan Rymša 34'
Mylan Rymša 34'
Mylan Rymša 34'
5
VFA Geležinis Vilkas
Antanas Dičpetris 2'
Antanas Dičpetris 2'
Antanas Dičpetris 2'
Antanas Dičpetris 2'
Antanas Dičpetris 2'
Tomas Steponavičius 1'
Tomas Steponavičius 1'
Tomas Steponavičius 1'
Tomas Steponavičius 1'
Tomas Steponavičius 1'
Tautvydas Alekna 3'
Tautvydas Alekna 3'
Tautvydas Alekna 3'
Tautvydas Alekna 3'
Tautvydas Alekna 3'
Ronald Balcevič 27'
Ronald Balcevič 27'
Ronald Balcevič 27'
Ronald Balcevič 27'
Ronald Balcevič 27'
Tautvydas Alekna 41'
Tautvydas Alekna 41'
Tautvydas Alekna 41'
Tautvydas Alekna 41'
Tautvydas Alekna 41'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023 17 turas
Šeštadienis, 2023-03-04 12:00:00 Fanų stadionas
Vilnius Football Academy
Mylan Rymša 34'
Mylan Rymša 34'
Mylan Rymša 34'
Mylan Rymša 34'
Mylan Rymša 34'
1
5
Pilna statistika
VFA Geležinis Vilkas
Antanas Dičpetris 2'
Antanas Dičpetris 2'
Antanas Dičpetris 2'
Antanas Dičpetris 2'
Antanas Dičpetris 2'
Tomas Steponavičius 1'
Tomas Steponavičius 1'
Tomas Steponavičius 1'
Tomas Steponavičius 1'
Tomas Steponavičius 1'
Tautvydas Alekna 3'
Tautvydas Alekna 3'
Tautvydas Alekna 3'
Tautvydas Alekna 3'
Tautvydas Alekna 3'
Ronald Balcevič 27'
Ronald Balcevič 27'
Ronald Balcevič 27'
Ronald Balcevič 27'
Ronald Balcevič 27'
Tautvydas Alekna 41'
Tautvydas Alekna 41'
Tautvydas Alekna 41'
Tautvydas Alekna 41'
Tautvydas Alekna 41'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
Lygos statistika
Vilnius Football Academy
VFA Geležinis Vilkas
7 Vieta lentelėje 4
21 Taškai 31
20:40 Įvarčių skirtumas 31:32
Vilnius Football Academy
VFA Geležinis Vilkas
Žaidėjai
Teisėjai
Antrasis asistentas Mindaugas Čibinskas
Pirmasis asistentas Aleksandr Utkin
Teisėjas Simas Bulošas
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Vilnius Football Academy
Pirmas kėlinys
2'
min
Antanas Dičpetris
2'
min
Antanas Dičpetris
2'
min
Antanas Dičpetris
2'
min
Antanas Dičpetris
2'
min
Antanas Dičpetris
Lukas Oškinis
23'
min
Lukas Oškinis
23'
min
Lukas Oškinis
23'
min
Lukas Oškinis
23'
min
Lukas Oškinis
23'
min
Jokūbas Vėžys
25'
min
Jokūbas Vėžys
25'
min
Jokūbas Vėžys
25'
min
Jokūbas Vėžys
25'
min
Jokūbas Vėžys
25'
min
Mylan Rymša
34'
min
Mylan Rymša
34'
min
Mylan Rymša
34'
min
Mylan Rymša
34'
min
Mylan Rymša
34'
min
Emilis Bajoras
Lukas Oškinis
45'
min
45'
min
Nojus Grigonis
Antanas Dičpetris
Emilis Bajoras
Lukas Oškinis
45'
min
45'
min
Nojus Grigonis
Antanas Dičpetris
Emilis Bajoras
Lukas Oškinis
45'
min
45'
min
Nojus Grigonis
Antanas Dičpetris
Emilis Bajoras
Lukas Oškinis
45'
min
45'
min
Nojus Grigonis
Antanas Dičpetris
Emilis Bajoras
Lukas Oškinis
45'
min
45'
min
Nojus Grigonis
Antanas Dičpetris
Emilis Bajoras
Lukas Oškinis
45'
min
45'
min
Nojus Grigonis
Antanas Dičpetris
Antras kėlinys
46'
min
Tomas Steponavičius
46'
min
Tomas Steponavičius
46'
min
Tomas Steponavičius
46'
min
Tomas Steponavičius
46'
min
Tomas Steponavičius
48'
min
Tautvydas Alekna
48'
min
Tautvydas Alekna
48'
min
Tautvydas Alekna
48'
min
Tautvydas Alekna
48'
min
Tautvydas Alekna
51'
min
Dominykas Cicėnas
51'
min
Dominykas Cicėnas
51'
min
Dominykas Cicėnas
51'
min
Dominykas Cicėnas
51'
min
Dominykas Cicėnas
53'
min
Nikolajus Pupkinas
53'
min
Nikolajus Pupkinas
53'
min
Nikolajus Pupkinas
53'
min
Nikolajus Pupkinas
53'
min
Nikolajus Pupkinas
53'
min
Nikolajus Pupkinas
55'
min
Tautvydas Alekna
55'
min
Tautvydas Alekna
55'
min
Tautvydas Alekna
55'
min
Tautvydas Alekna
55'
min
Tautvydas Alekna
55'
min
Tautvydas Alekna
72'
min
Ronald Balcevič
72'
min
Ronald Balcevič
72'
min
Ronald Balcevič
72'
min
Ronald Balcevič
72'
min
Ronald Balcevič
74'
min
Aleksas Barabanščikovas
Vincentas Jovaiša
74'
min
Arnas Dapkūnas
74'
min
Aleksas Barabanščikovas
Vincentas Jovaiša
74'
min
Arnas Dapkūnas
74'
min
Arnas Dapkūnas
74'
min
Aleksas Barabanščikovas
Vincentas Jovaiša
74'
min
Arnas Dapkūnas
74'
min
Aleksas Barabanščikovas
Vincentas Jovaiša
74'
min
Arnas Dapkūnas
74'
min
Aleksas Barabanščikovas
Vincentas Jovaiša
74'
min
Arnas Dapkūnas
74'
min
Aleksas Barabanščikovas
Vincentas Jovaiša
Mylan Rymša
85'
min
Mylan Rymša
85'
min
Mylan Rymša
85'
min
Mylan Rymša
85'
min
Mylan Rymša
85'
min
Mylan Rymša
85'
min
86'
min
Kristijonas Slavinskas
Tautvydas Alekna
86'
min
Dominykas Rabzin
Tomas Steponavičius
86'
min
Tautvydas Alekna
86'
min
Kristijonas Slavinskas
Tautvydas Alekna
86'
min
Dominykas Rabzin
Tomas Steponavičius
86'
min
Tautvydas Alekna
86'
min
Kristijonas Slavinskas
Tautvydas Alekna
86'
min
Dominykas Rabzin
Tomas Steponavičius
86'
min
Tautvydas Alekna
86'
min
Kristijonas Slavinskas
Tautvydas Alekna
86'
min
Dominykas Rabzin
Tomas Steponavičius
86'
min
Tautvydas Alekna
86'
min
Kristijonas Slavinskas
Tautvydas Alekna
86'
min
Dominykas Rabzin
Tomas Steponavičius
86'
min
Tautvydas Alekna
86'
min
Kristijonas Slavinskas
Tautvydas Alekna
86'
min
Dominykas Rabzin
Tomas Steponavičius
87'
min
Arijus Rusinas
Ignas Ivaškevičius
87'
min
Laurynas Zizas
Joris Donauskas
87'
min
Arijus Rusinas
Ignas Ivaškevičius
87'
min
Laurynas Zizas
Joris Donauskas
87'
min
Arijus Rusinas
Ignas Ivaškevičius
87'
min
Laurynas Zizas
Joris Donauskas
87'
min
Arijus Rusinas
Ignas Ivaškevičius
87'
min
Laurynas Zizas
Joris Donauskas
87'
min
Arijus Rusinas
Ignas Ivaškevičius
87'
min
Laurynas Zizas
Joris Donauskas
87'
min
Arijus Rusinas
Ignas Ivaškevičius
87'
min
Laurynas Zizas
Joris Donauskas
Varžybų pabaiga
VFA Geležinis Vilkas

ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius