Neįgaliesiems

Kaune gimnazijos kovėsi dėl „KAFF – Jono Jablonskio“ taurės

2017-ųjų metų vasario devintą dieną Nacionaliniame futbolo akademijos manieže po dvejų metų pertraukos pavyko surengti Kauno apskrities futbolo 5×5 turnyrą, kurį organizavo Kauno Jono Jablonskio  gimnazijos kūno kultūros mokytojas ekspertas Tomas Domarkas kartu su gimnazijos mokytoja metodininke Vaiva Ramanauskienė.

Šis turnyras buvo skirtas Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtiems sporto metams ir sveikatos mėnesiui paminėti. Turnyre už teisę laimėti pereinamąją „KAFF – Jono Jablonskio“ taurę rungėsi dvidešimt dvi gimnazijų komandos.

Atidaryme dalyvavę rėmėjai ir svečiai akcentavo didelę tokių renginių svarbą, nes tai leidžia bendrauti ir bendradarbiauti visoms mūsų regiono gimnazijoms. Turnyro steigėjai – KAFF prezidentas Romanas Levinskas ir Jono Jablonskio gimnazijos direktorė Danguolė Miškinienė yra pasirašę bendradarbiavimo sutartį, todėl tikimasi, kad tokias varžybas galima bus organizuoti kasmet.

Pirmiausia norime  padėkoti  visiems turnyro dalyviams: gimnazijų moksleiviams, kūno kultūros mokytojams bei treneriams. Labai smagu matyti ir gimnazijų direktorių palaikymą mūsų vaikams, noriai dalyvaujantiems tokiose varžybose. Ypatingai  dėkojame turnyro rėmėjams: Kauno apskrities futbolo federacijai ir UAB „Futbolo stadionas“, Lietuvos futbolo federacijai. Taip pat norime padėkoti Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiajam specialistui Kęstučiui Navickui, su kuriuo dirbame jau daug metų. Tai žmogus su neišsenkama energija, kuri įtraukia visus mokytojus į visuomenei naudingą veiklą. Dėkojame Kauno rajono Kultūros ir švietimo sporto skyriaus vedėjo pavaduotojui Gintautui Meškai ir sporto skyriaus darbuotojams. Šie žmonės visuomet išklauso ir pasistengia padėti. Taip pat esame dėkingi Kauno Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus direktoriui Viktorui Dauniui bei kūno kultūros mokytojui ekspertui Valentinui Gavrilovui už bendradarbiavimą ir pagalbą varžybose. Didžiulė padėka naujajai Kauno Jono Jablonskio gimnazijos direktorei Danguolei Miškinienei, kuri  daug  prisidėjo  prie teigiamų pasikeitimų gimnazijoje. Ačiū už skiriamą dėmesį visoms gimnazijos veiklos sritims.                                                      

Po labai įtemptų varžybų  į pusfinalį pateko aštuonios gimnazijų komandos: „Saulės“- I-oji, KTU,  Stepono Dariaus ir Stasio Girėno, VDU „Rasos“, Jono Basanavičiaus, Raudondvario, Gedimino sporto ir sveikatinimo  I ir II komandos. Į finalą atkakliai žaisdamos pateko keturios gimnazijų komandos: VDU „Rasos“, „Saulės“- I-oji,  Gedimino sporto ir sveikatinimo I-oji ir IIoji komandos. Finale  gimnazijų komandos išsirikiavo taip: I-ąją vietą laimėjo Gedimino sporto ir sveikatinimo IIoji komanda, IIąją vietą laimėjo „Saulės“- I-oji komanda ir IIIoji vieta atiteko Gedimino sporto ir sveikatinimo I-ajai komandai.

Kauno Jono Jablonskio gimanzijos informacija ir nuotraukos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS