Neįgaliesiems

Lietuvos treneriai įgis unikalios patirties stažuočių metu „Anderlecht“ stovyklose

RSC „Anderlecht“ ugdymo programoje dalyvaujančių Lietuvos futbolo akademijų liepos ir rugpjūčio mėnesiais lauks išvykos į Belgiją, kurių metu treneriai dalyvaus „Anderlecht“ klubo akademijos stovyklose. 

Pasibaigus karantino apribojimams, apie 30 Lietuvos trenerių turės galimybę išvykti į Belgiją ir dirbti kartu su RSC „Anderlecht“ treneriais ir vadovais. Jau netrukus prasidės „Anderlecht“ klubo akademijos priešsezoninės stovyklos, kurios vyks Blenji, Spa ir Hogstrateno miestuose esančiose sporto bazėse. 

Liepos 25–29 dieną pirmoji aštuonių lietuvių trenerių grupė išvyks į Blenji, kur stovyklaus „Anderlecht“ U-13 ir U-14 amžiaus grupės komandos. Nuo liepos 31 iki rugpjūčio 5 dienos Spa mieste stažuosis dešimt trenerių, dalyvausiančių U-15 ir U-16 amžiaus grupių komandų stovykloje. Paskutinė stažuotė, stebint U-11 ir U-12 amžiaus grupių stovyklą, yra suplanuota rugpjūčio 9–14 dieną Hogstratene. 

„Šį kartą į stovyklas buvo atrinkti Lietuvos futbolo akademijų treneriai, kurie svariausiai prisidėjo prie „Anderlecht“ ugdymų programos įgyvendinimo savo akademijose. Stovyklų metu mūsų treneriai bus integruoti į patį treniruočių procesą kartu su „Anderlecht“ treneriais. Tokiu būdu iš stebėtojų mes jau tampame treniruočių proceso kūrėjais ir įgyvendintojais. 

Stovyklų metu bus daugybė teorinių užsiėmimų bei praktinių užduočių, kurias kuruos „Anderlecht“ klubo akademijos techninis direktorius Jean Kindermans. Į stovyklą Spa mieste išvyks taip pat Lietuvos akademijų bei LFF atletinio rengimo treneriai bei vartininkų treneriai. Tikimės, kad didelis dėmesys bus skirtas būtent minėtos krypties specialistams. 

Šios stovyklos užbaigia LFF ir RSC „Anderlecht“ antrus bendradarbiavimo metus, po kurių seks trečių metų bendradarbiavimo plano suderinimas“, – stažuočių svarbą apibendrino „Anderlecht“ programos įdiegimo Lietuvoje projekto vadovas Deimantas Bička. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS