Neįgaliesiems

NFA apsilankė ir trenerius konsultavo C. Falchas

Praėjusią savaitę Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA) apsilankė Lietuvos U-21 rinktinės treneris Caritas Falchas, kuris susitiko su vietos specialistais ir pateikė pirmąsias įžvalgas apie akademijos darbą.

Per keturių dienų vizitą C. Falchas konsultavo akademijoje dirbančius trenerius, pamatė joje futbolo paslapčių besimokančius futbolininkus, įvertino centro infrastruktūrą ir kitus NFA darbo aspektus.

NFA direktorius Henrikas Grigas džiaugėsi jaunimo rinktinės vairininko vizitu, kuris leido treneriams pasisemti idėjų: „Tai buvo pirmasis etapas, kuriame Danijos treneris pasižiūrėjo į mūsų procesą, pamatė auklėtinius. Kalbėjomės apie pačias treniruotes Caritas pasidalijo pirmaisiais patarimais ir įžvalgomis apie akademiją ir suteikė minčių apmąstymui treneriams bei man, kaip vadovui.

„Žinome, kur galime patobulėti, bet, kai atvažiuoja specialistas iš užsienio ar žmogus iš kitos aplinkos, visada naudinga išgirsti jo įžvalgas ir įvertinti viską iš kito požiūrio taško. Su Caritu planuojame nuoseklų bendravimą ir laukiame kitų susitikimų“, – sakė H. Grigas.

C. Falchas atvyko treniruoti U-21 rinktinę šių metų pradžioje ir tapo pirmuoju tokias pareigas gavusiu užsieniečiu. Treneris dar tuomet teigė, jog dirbs su NFA, o dabar tikina matantis potencialą išvystyti gerus rezultatus.

„Manau, kad NFA yra puiki vieta parodyti, ką galime nuveikti Lietuvos futbole, jeigu į tai įdėsime pastangų. Akademijoje dirba perspektyvūs ir atsidavę žmonės, daug gerų trenerių ir talentingų žaidėjų. Turime infrastruktūrą, mums tiesiog reikia turėti efektyvų tobulėjimo procesą“, – samprotavo strategas. „Ką aš pamačiau, tai nesibaigiančias galimybes. Iš ten, kur atvykau, net didieji klubai ir federacija pavydėtų tokios aplinkos. Tad nėra jokių pasiteisinimų – viskas yra mūsų rankose ir turime dirbti sunkiai, su atsidavimu ir kokybe. Atvyksiu į NFA ateinančių metų pradžioje ir kalbėsime apie tolimesnį darbą“.

„Nesu tam, kad jiems nurodinėčiau, kaip dirbti ar konstatuoti faktus, nes jie neegzistuoja. Turime kurti savo konceptą ir esu labai patenkintas būdamas to proceso dalimi. Man patiko tai, ką pamačiau ir išgirdau. Kalbėjausi su Henriku ir kitais ten dirbančiais žmonėmis bei nekantrauju pamatyti, kas vyks toliau“, – dėstė C. Falchas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS