Neįgaliesiems

Prasidėjo žaidėjų atrankos į Nacionalinę futbolo akademiją

Šią savaitę Kaune prasidėjo talentingų žaidėjų atrankos į Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) 2005 m. gimimo futbolininkų grupę.

Valdo Knyzelio nuotr.

Atrankose nuo trečiadienio dalyvavo 24 talentingiausi žaidėjai, kurie buvo atrinkti po Regionų pirmenybių ir trenerių pateiktų rekomendacijų. Likę 12 dalyvaus testavimuose kitą savaitę.

Žaidėjai buvo testuojami įvairiose srityse – pradedant fiziniu pasirengimu, baigiant techninėmis savybėmis.

„Pirmąją dieną vertinome futbolininkų fizinę ištvermę ir techniką, antrąją dieną – techniką ir žaidybinį mąstymą, o paskutinės dienos metu aikštėje įvertinome jų psichologines savybes ir sprendimų priėmimą didelėje aikštėje. Su pačiais vaikais užsiėmimus turėjo ir psichologas“, – kalbėjo 2005 m. gimimo vaikų grupei vadovausiantis Gintaras Krasauskas.

Pasak specialisto, dabartinėje žaidėjų grupėje yra futbolininkų, kurie turi labai gerą šansą tapti ateities žvaigždėmis: „Visada norisi, jog visi žaidėjai atitiktų mūsų keliamus reikalavimus. Tačiau manau, kad šioje grupėje yra daug vaikų, kurie turi potencialo tapti gerais futbolininkais. Žinoma, viskas priklausys nuo jų pačių noro ir tai, kaip jie bus atsparūs traumoms“.

Rugpjūčio mėnesį laukia paskutiniai žaidėjų testavimai Birštone. Po jų NFA akademijoje gyventi, mokytis ir treniruotis bus pasiūlyta 18-20 futbolininkų.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS