Paaiškėjo 12 stipriausių Vilniaus gimnazijų futbolo komandų

Tradiciniame Vilniaus Gimnazijų futbolo čempionate pasibaigė I etapas, po kurio šešiose grupėse 1 ir 2 vietas užėmusios komandos pratęs kovą dėl medalių. Likusios komandos žais paguodos varžybose dėl 13-24 vietų.

A grupėje dvi komandos – Mykolo Biržiškos ir Vytauto Didžiojo gimnazijos – surinko identišką 8 taškų skaičių ir +25 įvarčių skirtumą. MBG ekipa aplenkė VDG tik dėl daugiau pelnytų, tad pelnė pirmą vietą. Kovą dėl medalių pabaigė Radvilų (5 t.) ir debiutavę Salininkų (2 t.) gimnazistai.

B grupėje pirmą vietą užėmė Senvagės gimnazija (8 t.), o Pilaitės gimnazija (7 t.) liko antra. Dėl paguodos toliau žais „Laisvės“ (6 t.) ir Adomo Mickevičiaus (2 t.) gimnazijos.

C grupėje visas 3 pergales iškovojo Simono Daukanto gimnazija (9 t.), taip pat gerai pasirodė Jono Pauliaus II gimnazija (7 t.). Trečią vietą užėmė VGTU Inžinerijos licėjus (5 t.), paskutinę – Salomėjos Nėries gimnazija (2 t.).

D grupėje 8 taškus surinko Žemynos gimnazija (8 t.), o antrąja vieta džiaugėsi Antakalnio gimnazistai (7 t.), palikę už borto Žirmūnų (6 t.) ir Vasilijaus Kačialovo (2 t.) gimnazijų ekipas.

E grupėje vien tik pergales skynė Karoliniškių gimnazistai (9 t.), aplenkę čempionų titulą ginančią Gabijos gimnaziją (7 t.). „Juventos“ gimnazija (5 t.) ir Jono Basanavičiaus (3 t.) gimnazijos nesugebėjo pasipriešinti grupės lyderėms.

F grupėje pirmą vietą pelnė Jėzuitų gimnazija (8 t.), o antrą – Šventojo Kristoforo gimnazija (7 t.). Paguodos varžybose žais  Užupio gimnazija (5 t.) ir Licėjus (4 t.).