Paaiškėjo Vilniaus gimnazistų čempionato ketvirtfinalio dalyviai

Spalio 28 dieną pasibaigė Vilniaus gimnazijų mokinių 8×8 čempionato grupių etapas, po kurio stipriausios 8 komandos pelnė kelialapius į ketvirtfinalius, kurie bus sužaisti 2017 metų pavasarį.

Spalio mėnesį 12 gimnazijų, įveikusių pirmąjį etapą, tęsė kovas  G, H, I, J grupėse. G grupėje pirmą vietą užėmė Mykolo Biržiškos gimnazija (6 taškai), o antrą – Antakalnio gimnazija (3 t.). Dėl prastesnio įvarčių santykio Gabijos gimnazija (3 t.) liko trečią ir tęs kovas paguodos varžybose dėl 9-12 vietų.

H grupėje dominavo Senvagės gimnazija (6 t.), o dėl geresnio įvarčių skirtumo Šventojo Kristoforo gimnazija aplenkė Jono Pauliaus II gimnaziją (po 3 t.).

Labiausiai įtempta kova vyko I grupėje, kurioje pirmą vietą užėmė Simono Daukanto gimnazija (5 t.), antra liko Jėzuitų gimnazija (4 t.). Už ketvirtfinalio borto liko Pilaitės gimnazistai (3 t.).

J grupėje dvi pergalės iškovojo Karoliniškių gimnazija (6 t.), antra liko Žemynos gimnazija. Dėl turnyro medalių nebekovos Vytauto Didžiojo gimnazija (2 t.).

Čempionato ketvirtfinalio rungtynės vyks 2017 m. pavasarį Senvagės gimnazijos stadione.