Neįgaliesiems

Patvirtintos organizacijos, pateikusios prašymus dalyvauti naujausiame sertifikavimo sezone

Nenumaldomai artėjant naujam futbolo organizacijų sertifikavimo sezonui, patvirtintas sąrašas akademijų, kurios pateikė prašymus dalyvauti naujame sertifikavimo sezone.

Organizacijos, teikdamos prašymus, turėjo pateikti ir informaciją, kokios kategorijos žvaigždutės sieks šiame sezone.

Šiame sezone iš viso buvo gauti 27 prašymai dalyvauti sertifikavimo procese, iš jų – dešimt pateikė naujos organizacijos.

Tiesa, dvi iš jų jau buvo informuotos, kad šiame sertifikavimo sezone dalyvauti dar negalės dėl atitinkamų kriterijų neįgyvendinimo.

MB „Naujoji karta“ neatitinka vieno iš pagrindinių reikalavimų – „sportinės veiklos vertinimo kriterijai“, t.y. nei viena organizacijos komanda nedalyvauja LVJUFA organizuojamose varžybose, todėl dalyvauti sertifikavimo procese organizacija negali.

Tuo tarpu FKS Ukmergė neatitinka kito kriterijaus – „Organizacija vykdo nepertraukiamą futbolo ugdymo veiklą netrumpiau kaip 2 dvejus metus nuo įregistravimo datos“, todėl dalyvauti sertifikavimo procese ši organizacija taip pat negali.

Naujos organizacijos daugiausiai aplikavo į dviejų žvaigždučių kategoriją, tik Všį „Minijos futbolo akademija“ jau nuo pirmųjų metų sieks trijų žvaigždžių kategorijos.

O iš praėjusiame sertifikavimo sezone dalyvavusių organizacijų, į aukštesnę kategoriją pretenduoti bandys aštuonios – VšĮ Žalgirietis (buvo 4, sieks 4/5), VšĮ Darvydo Šerno futbolo akademija (buvo 3, sieks 4), VšĮ Baltijos futbolo akademija (buvo 3, sieks 4), VšĮ Klaipėdos futbolo mokykla (buvo 3, sieks 4), VšĮ Telšių futbolo ateitis (buvo 3, sieks 4), VšĮ Kauno Žalgiris (buvo 3, sieks 5), VšĮ Marijampolės futbolo centras (buvo 3, sieks 4), VšĮ Talentų futbolo akademija (buvo 3, sieks 4).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS