Vilniaus gimnazistų čempionatas finišavo baudinių serija

Gegužės 3-iąją surengtas Vilniaus gimnazistų 8×8 čempionato finalas, kuriame dėl nugalėtojų titulo kovojo Antakalnio ir Simono Daukanto gimnazijų komandos.

Antakalniečiai pirmąkart prasibrovė iki turnyro finalo, po grupių etapo sensacingai iškovoję dvi pergales – ketvirtfinalyje prieš Karoliniškių gimnaziją (1:1, pratęs. 4:1), o pusfinalyje – prieš Senvagės gimnaziją (4:2).

S. Daukanto gimnazija pakeliui į finalą eliminavo Šv. Kristoforo gimnaziją (2:1) ir įveikė Žemynos gimnaziją (3:2). S. Daukanto gimnazistai antrąkart pelnė teisę kovoti dėl šio turnyro medalių.

Senvagės gimnazijos stadione nuo 13 valandos vyko mažasis ir didysis finalai. Rungtynėse dėl 3-ios vietos intriga greit išgaravo – Senvagės gimnazistai 6:0 sutriuškino Žemynos gimnazijos ekipą.

Kovoje dėl čempionų titulo pirmi pasižymėjo antakalniečiai, bet varžovai greit atstatė pusiausvyrą ir turėjo žaidybinę iniciatyvą. Pagrindiniam laikui pasibaigus 1:1 (0:0), buvo sužaistas pratęsimas, o rezultatui nepakitus – surengta baudinių serija. Joje S. Daukanto gimnazijos ekipa triumfavo 4:3. Trys pajėgiausios komandos pelnė medalius, o čempionams įteiktas trofėjus.

Gimnazistų vaikinų futbolo čempionatas yra sudėtinė XVI Vilniaus gimnazijų mokinių žaidynių dalis. Šiemet turnyre varžėsi 24 gimnazijų futbolo komandos.