Neįgaliesiems

Artėjant pasaulio čempionatui – speciali trofėjaus kelionė per turnyro miestus

Jau kiek daugiau nei po mėnesio Lietuvoje startuos bene didžiausias šių metų šalies sporto renginys – pasaulio salės futbolo čempionatas, o su turnyro trofėjumi susipažinti galės ir sirgaliai.

Pasirengimui čempionatui pasiekus paskutinę ir svarbiausią stadiją, iš arčiau susipažinti su čempionatu dar iki jo pradžios galės ir šalies sporto sirgaliai.

Rugpjūčio mėnesį būsimo čempionato nugalėtojams atiteksiantis čempionų trofėjus pradės savo kelionę per Lietuvą ir per kiek daugiau nei dvi savaites apsilankys trijuose miestuose, kuriuose vyks čempionato rungtynės – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Pirmiausia trofėjus lankysis Vilniaus Rotušės aikštėje – čia rugpjūčio 17 dieną (antradienį) sirgaliai nuo 13 iki 21 valandos galės ne tik įsiamžinti su čempionų taure, tačiau ir kitaip iš arčiau susipažinti su artėjančiu pasaulio čempionatu.

Bus galima pamatyti istorinę pasaulio salės futbolo sienelę, kurioje atsispindi svarbiausia šio sporto raida ir įvykiai, bus galima dalyvauti specialiose atrakcijose bei laimėti smagių prizų, taip pat bus galima įsigyti ir oficialios čempionato atributikos.

Vėliau trofėjus keliaus į Klaipėdą – miesto Teatro aikštėje su juo sirgaliai iš arčiau susipažinti galės rugpjūčio 21 dieną (šeštadienį), taip pat nuo 13 iki 21 valandos.

Paskutinė trofėjaus stotelė bus Kaunas, kur ir bus sužaistas svarbiausias čempionato etapas – pusfinaliai bei finalas.

Čia trofėjus ir visa pramoginė bei edukacinė programa lankysis paskutinį rugpjūčio šeštadienį (rugpjūčio 28 dieną), o renginys vyks prie Kauno pilies. Kaip ir kituose miestuose, sirgaliai bus laukiami nuo 13 iki 21 valandos.

Kviečiame visus atvykti į renginius minėtuose miestuose ir dar geriau susipažinti su artėjančiu renginiu.

Primename, jog pasaulio čempionatas Lietuvoje vyks nuo rugsėjo 12 iki spalio 3 dienos, finalinio etapo rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS