Neįgaliesiems

Pasaulio salės futbolo čempionatui – dar vienas svarbus apdovanojimas

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje buvo išdalinti tradiciniai Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) sporto vadybos apdovanojimai, kuriuose buvo įvertintas ir Lietuvoje vykęs FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas. 

Rudenį trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose vykęs renginys buvo išinktas metų sporto renginiu. Šioje kategorijoje pasaulio čempionatas pranoko UCI dviračių treko Čempionų lygos etapą Panevėžyje, „Platu“ 25 jachtų klasės pasaulio čempionatą Nidoje bei Šiauliai 7‘s regbio septynetų turnyrą.

Apdovanojimą iškilmingoje ceremonijoje atsiėmė Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos prezidentas Vidmantas Butkevičius, o LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius padėkos žodį tarė nuotoliniu būdu. 

„Visų pirma norisi padėkoti už pasitikėjimą, dėkojame už tai, kad buvome nominuoti ir laimėjome metų sporto renginio nominaciją. Prisiminus 2018 metų lapkričio mėnesį, kai buvo patvirtintas pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje – buvo labai didelis džiaugsmas, didelis jėgų antplūdis bei noras, kuo geriau surengti tokį renginį Lietuvoje.

Norėtųsi padėkoti visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo – pradededant nuo Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Švietimo, sporto ir mokslo ministerijos, neužmirškime ministrės ir viceministro, kurie aktyviai dalyvavo pasirengime ir palaikyme.

Dėkojame visų miestų vadovams, kurių miestuose buvo ir vyko šis nuostabus renginys bei nepamirškime tų miestelių, kur vyko treniruočių pasirengimo procesai. Taip pat norisi padėkoti visam organizaciniam komitetui, kuris įdėjo begalę savo jėgų, darbo ir laiko, kad įvyktų šis puikus renginys”, – kalbėjo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius taip pat buvo nominuotas metų sporto vadybininko kategorijoje ir pateko tarp penkių geriausiųjų. E. Stankevičiaus teigimu organizuoti FIFA pasaulio salės futbolo čempionatą visai komandai buvo didžiulis iššūkis, bet ir neįkainojama patirtis.

„Norėčiau pasidžiaugti, kad kolegos ir kitos federacijos sugeba į Lietuvą pritraukti kiek įmanoma daugiau tarptautinių renginių, aukšto meistriškumo tarptautinių renginių. Iš tikro buvo smagu, kai teko varžytis dėl geriausio metų sporto įvykio kartu su regbio federacijos organizuotais turnyrais, kartu su dviračių federacijos organizuoto pasaulio dviračių treko etapo Panevėžyje.

Tai dar kartą įrodo, kad mes, kaip sporto vadybininkai, tikrai turime geras sąlygas Lietuvoje ir geras savo kompetencijas organizuoti tokio aukšto lygio renginius, mumis pasitiki ir patiki tokio aukšto lygio renginius organizuoti Lietuvoje. Noriu padėkoti visiems ir pasidžiaugti už mus visus”, – teigė LFF generalinis sekretorius. 

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS