Neįgaliesiems

Atstovaukite savo šaliai savanoriaudami FIFA pasaulio salės futbolo čempionate Lietuvoje

Savanoriai yra kertinė renginio dalis, o prie FIFA pasaulio salės futbolo čempionato organizavimo prisidės daugiau nei 300 žmonių.

Čempionate savanoriams yra numatyta daugiau nei 20 skirtingų vaidmenų įvairiose srityse – nuo žiniasklaidos iki transporto, nuo akreditavimo iki svetingumo. Šie savanoriai bus paskirstyti į 3 čempionatą priimančiuosius miestus: Kauną, Vilnių ir Klaipėdą.

Grupės varžybos vyks rugsėjo 12–20 dienomis. Atkrintamosios varžybos prasidės rugsėjo 22 d., o finalas ir rungtynės dėl 3-ios vietos vyks spalio 3 d., Kaune.

Tapkite savanorių komandos dalimi

FIFA savanorių programos nuosekliai ir puikiai atliko savo darbą ne tik FIFA ir FIFA moterų pasaulio čempionatuose, bet ir FIFA pasaulio paplūdimio futbolo ir FIFA pasaulio salės futbolo čempionatuose. Savanoriai patiria viso gyvenimo nuotykį kaip komanda, taip pat bendraudami su turnyro darbuotojais ir sirgaliais.

Patirkite nuostabų nuotykį

Tokio renginio kaip 2021 metų FIFA pasaulio salės futbolo čempionato Lietuvoje organizavimas yra galimybė lietuviams atrasti ar iš naujo atrasti salės futbolą ir būti šio nepaprasto nuotykio dalimi viso čempionato metu.

„Tai buvo nuostabu visais atžvilgiais. Aš turėjau galimybę dirbti su neįtikėtina žmonių komanda, susitikti su puikiais asmenimis, pasveikinti futbolo legendas ir svarbias futbolo asmenybes bei iš arti sužinoti, kaip organizuojamas ir valdomas didelis FIFA renginys. FIFA pasaulio paplūdimio futbolo čempionato metu susiradau daug naujų draugų ir bendraujame iki šiol, praėjus metams po turnyro. Futbolas taip pat yra draugystė“

Enrique Valenzuela, savanoris 2019 metų FIFA pasaulio paplūdimio futbolo čempionate Paragvajuje.

Savanorių privalumai

Kaip organizacijos dalis kiekvienas savanoris galės mėgautis keliais privalumais:

– „Adidas“ uniforma;

– akreditacija čempionatui;

– mokymai;

– neįtikėtina proga būti tarptautinio renginio dalimi užkulisiuose.

Visa tai ir dar daugiau laukia visų, kurie bus išrinkti savanoriais. Jei jus domina, prašome užsiregistruoti čia!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS