Neįgaliesiems

„Dominari“ tampa nacionaliniu 2021 metų FIFA pasaulio salės futbolo čempionato Lietuvoje rėmėju

FIFA ir vietos organizacinis komitetas pristatė baldų gamintoją „Dominari“ kaip pirmąjį nacionalinį 2021 metų FIFA pasaulio salės futbolo čempionato Lietuvoje rėmėją.

Nuo įkūrimo 2010 metais „Dominari“ išaugo į vieną iš pirmaujančių baldų gamintojų Baltijos šalyse ir Rytų Europoje. „Dominari“, turinti daugiau nei 2200 darbuotojų Lietuvoje ir maždaug 250 klientų visame pasaulyje, yra įsipareigojusi reklamuoti renginį ir salės futbolą Lietuvos visuomenei.

FIFA rinkodaros direktorius Jean-François Pathy sakė: „Kylant jauduliui dėl artėjančio 2021 metų čempionato Lietuvoje, mums labai malonu pranešti apie pirmąjį nacionalinį čempionato rėmėją. Būdama išdidi Lietuvos bendrovė, „Dominari“ atliks svarbų vaidmenį skatinant naujų ir senų salės futbolo gerbėjų įsitraukimą ir aistrą visoje Lietuvoje“.

„Bendrovėje visi esame nepaprastai laimingi, kad galime būti tokio nuostabaus įvykio dalimi. Galimybė būti pirmą kartą mūsų šalyje organizuojamo FIFA renginio nacionaliniu rėmėju suteikia mums daug džiaugsmo. Mums tai neabejotinai unikali ir jaudinanti patirtis, taip pat tikimės, kad tai tikrai nebus paskutinis kartas, kai „Dominari“ yra tokio didžiulio čempionato dalimi“, – sakė Saulius Maleckas, UAB „Dominari“ direktorius.

Čempionatas, kuriame dėl čempiono titulo varžysis 24 komandos, vyks Kauno, Klaipėdos ir Vilniaus arenose nuo rugsėjo 12 d. iki spalio 3 d. Daugiau informacijos apie renginį galima rasti FIFA.com.

 

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS