Neįgaliesiems

E. Stankevičius: „Savanoriavimas – itin svarbus mano gyvenimo etapas“

FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje startuos jau rugsėjo 12 dieną ir būtent tada 24 komandos pradės kovą dėl pasaulio čempionų titulo. Čempionato šūkis „Pažink salės futbolą“ atlieka edukacinę funkciją, skatina sporto gerbėjus domėtis šia sporto šaka.

LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius atskleidė, kad salės futbolas nuo mums įprasto didžiojo futbolo skiriasi tiek žaidimo stiliumi, tiek dalyvių sudėtimi, bet labiausiai jį žavi šio sporto rezultatų nenuspėjamumas.

Nuo 2018 m. spalio mėnesio Lietuvos futbolo federacijos generalinio sekretoriaus pareigas einantis E. Stankevičius didžiąją savo karjeros dalį dirbo krepšinio vadybininku. Eiti sporto keliu pastūmėjo vaikystės svajonė tapti krepšinio žaidėju, kuri, nors ir neišsipildė, bet neužgesino noro būti sporto pasaulio dalimi.

Vos šešiolikos E. Stankevičius pirmą kartą savanoriavo ir dalyvavo Europos jaunimo čempionatuose, kuriuose jis buvo oficialus rungtynių statistikos rašytojas. „Taip ir prasidėjo mano, kaip sporto vadybininko, kelias. Kuomet savanoriavau, vykau į didžiausius renginius, suvokiau, kad ši sritis man išties įdomi, todėl baigęs mokyklą, nusprendžiau stoti į tuometinę Lietuvos Kūno Kultūros akademiją, sporto vadybos sritį ir turėjau galimybę savanoriauti vietiniame akademijos klube”, – pasakoja E. Stankevičius.

LFF generalinis sekretorius savanoriavimą laiko labai svarbiu gyvenimo etapu: „Tai investavimas į save, patirties ir žinių kaupimas, naujos pažintys, ateities perspektyvų plėtra ir dar daugiau, o patirtis užsitarnaujama nuo pačio žemiausio žingsnio”.

Taip pat E. Stankevičius pabrėžia, kad itin vertina savanoryste užsiimančius asmenis ir suvokia, kiek jėgų ir energijos yra įdedama, todėl visuomet nori suteikti visas įmanomas galimybes savanoriams būti integruotiems į sporto industriją ir ateityje.

Kviečiame prisijungti prie FIFA Pasaulio salės futbolo čempionato Lietuvoje savanorių gretų.

Savanorių registracijos anketa:

https://volunteer.fifa.com/invite/FFWC2021_registration?fbclid=IwAR0igYitXcHuBOqGMYC2doqYh-K161-oEbWGv6r1PPsrD2uTMzu5E4bu0Do

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS