Neįgaliesiems

E. Stankevičius: „Talismano vardas atspindi salės futbolo unikalumą“

Iki „FIFA Futsal pasaulio taurės Lietuva 2021“ čempionato likus 356 dienoms, FIFA ir vietos organizacinis komitetas (VOK) šiandien, 2020 m. rugsėjo 21 d., pristatė oficialų pasaulio salės futbolo čempionato talismaną.

Oficialiu čempionato talismanu buvo išrinktas simboliškas Lietuvai paukštis – gandras, kuriam suteiktas „Ivartito“ vardas.

LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius džiaugiasi, jog nepaisant globalinių problemų darbas su FIFA vyko sklandžiai ir produktyviai, o tai vainikavo talismano pristatymas.

„Džiaugiamės, jog po pandemijos grįžtame į ritmą ir galime pasidalinti geromis naujienomis. Tai, kad FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatas buvo perkeltas į 2021 metus nereiškia, jog šis projektas sustojo. Anaiptol, nuolat bendraujame bei dirbame su vietiniu organizaciniu komitetu ir FIFA atstovais.

Asmeniškai man talismanas – labai patinka. Smagu, jog FIFA išklausė mūsų patarimus bei kartu išrinkome jam vardą – „Ivartito“. Buvo begalė kitų pavadinimų, bet FIFA atstovams labiausiai patiko būtent šis. „Ivartito“ buvo pasirinktas dėl daugelio priežasčių, viena jų yra tai, kad salės futbolas yra moderni, greita ir dinamiška sporto šaka, kurioje gausu įvarčių, todėl FIFA teigiamai žiūrėjo į šį variantą, atspindintį salės futbolo unikalumą.

Kartu su talismano paskelbimu buvo publikuotas ir pristatomasis talismano šokis visuose čempionatą priimančiuose miestuose, o vaizdo įraše grojančią dainą lietuviai girdės vis dažniau, nes tai – čempionato daina“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Papildomi metai bus skirti dar kruopštesniam pasiruošimui

LFF prezidentas Tomas Danilevičius pabrėžė, jog papildomi metai bus skirti dar kruopštesniam pasiruošimui. Prezidentas tiki, jog Lietuva čempionatui bus pasiruošusi nepriekaištingai. „Kaip jau ne kartą minėjau, pasaulio salės futbolo čempionatas – didelė šventė Lietuvoje. Tai bus pirmas Lietuvoje organizuojamas pasaulio čempionatas bei apskritai pirmas FIFA turnyras, kurį organizuos Lietuva. Negana to, salės futbolo pasaulio čempionatas po 25 metų pertraukos turėjo grįžti į Europos žemyną ir mes labai džiaugiamės, kad FIFA pasitikėjo mumis.

Papildomus metus paskyrėme dar detalesniam darbui, norime būti įsitikinę, kad čempionatui būsime pasiruošę nepriekaištingai“, – pebrėžė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS