Neįgaliesiems

FIFA futsal pasaulio čempionato burtai bus traukiami birželio 1-ąją

Šį rudenį Lietuvoje vyksiančio pasaulio salės futbolo čempionato burtai bus traukiami pačią pirmą vasaros dieną – birželio 1-ąją.

Burtai bus traukiami „Living Football Studio” Ciuriche, Šveicarijoje, vietoje, dar vadinamoje futbolo namais. Ceremonija vyks už uždarų durų.

„Gaila, kad negalėsime turėti šios gražios burtų traukimo šventės Lietuvoje. Labai ilgai tikėjomės, kad pandeminė situacija Lietuvoje gėrės ir turėsime galimybę į mūsų šalį pakviesti svečių iš viso pasaulio, tačiau realybė yra kitokia ir su FIFA turėjome priimti sprendimą perkelti ceremoniją į Šveicariją, kur ji bus vykdoma už uždarų durų. Nepaisant to, sunkiai dirbame tam, kad rudenį galėtume suorganizuoti aukščiausio lygio renginį visiems mūsų sirgaliams“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Čempionatas turėjo vykti jau praėjusiais metais, tačiau dėl pasaulį sukausčiusios pandemijos buvo perkeltas į šiuos metus.

Turnyre iš viso dalyvaus 24 komandos, didžioji jų dalis jau yra aiški – šeimininkų teisėmis jame žais Lietuva, prie jos prisijungs ir dar keletas Europos šalių – Kazachstanas, Portugalija, Rusija, Ispanija, Čekija ir Serbija, Okeanijos konfederacijai atstovaus Saliamono Salų rinktinė.

Pietų Amerikai čempionate atstovaus čempionų titulą ginsianti Argentina, Brazilija, Paragvajus ir Venesuela, Afrikos zonai atstovaus Angola, Egiptas ir Marokas.

Šiaurės ir Centrinės Amerikos bei Karibų asociacijų konfederacijai (CONCACAF) atstovaus keturios geriausios šių metų gegužę vyksiančio konfederacijos futsal čempionato komandos.

Tuo tarpu penkios ekipos, kurios atstovaus Azijai, bus išrinktos Azijos futbolo konfederacijos.

Turnyras šių metų rugsėjo – spalio mėnesiais vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS