Neįgaliesiems

Futbolo bendruomenė palankiai atsiliepė apie ugdymo organizacijų sertifikavimo projektą

Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdama kelti jaunųjų futbolininkų ugdymo proceso kokybę, pristatė darbo grupės parengtą „Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistemos“ projektą. Sausio 22 dieną surengtas projekto pristatymas futbolo bendruomenei ir diskusija.

Pagrindinis projekto tikslas – padėti organizacijoms tiksliai įsivertinti savo darbo kokybę, nusistatyti esmines gaires veiklos tobulinimui ir, bendradarbiaujant su LFF, siekti aukščiausių veiklos kokybinių kriterijų.

Besiremiant sėkminga kitų Europos futbolo asociacijų praktika ir pavyzdžiais buvo nustatyti svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos futbolo ugdymo įstaigos galės organizuoti savo veiklą ir siekti tobulėjimo.

LFF pakvietė futbolo ugdymo įstaigas sudalyvauti organizuotoje diskusijoje ir pateikus pastabas  prisidėti prie projekto tobulinimo ir įgyvendinimo. Į nuotoliniu būdu surengtą diskusiją užsiregistravo 80 asmenų.

Diskusijos dalyvius pasveikino LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

„Džiugu, kad nauja iniciatyva susidomėjo nemažai futbolo bendruomenės narių. Praėję metai buvo kitokie nei įprasta, tačiau tikėkimės, kad situacija, kuri mus kausto, po truputį trauksis ir galėsime pilnavertiškai sportuoti, būti stadionuose, treniruotis ir varžytis“, – sakė T. Danilevičius.

Tuo tarpu LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ragino futbolo ugdymo įstaigų atstovus aktyviai dalyvauti diskusijoje.

„Sertifikavimas yra vienas iš mūsų prioritetų. Su jūsų pagalba tikimės parengti galutinį projektą, kuris įeis į naujosios LFF Strategijos techninio vystymo koloną.

Savaitę galėjote susipažinti išsamiai su sertifikavimo projektu, jau esame sulaukę įvairių pastabų ir klausimų. Šis dokumentas – tai visos futbolo bendruomenės projektas, tad laukiame pastabų, į kurias atsižvelgsime. Nuo to ir priklausys galutinis projekto variantas. Siekiame, kad pilotinis variantas būtų įgyvendintas kuo greičiau“, – ragino E. Stankevičius.

Sudarytos darbo grupės koordinatorė Diana Jonaitienė džiaugėsi užsiregistravusių asmenų gausa ir aktyvumu. Ji diskusijos dalyviams pristatė sertifikavimo projekto tikslą, dalyvavimo sertifikavimo procese principus, reikalavimus bei finansinės paramos aspektą.

Pilotinis projektas vyks iki kitų metų sausio mėnesio.

Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistemos projektas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS