Neįgaliesiems

Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo procese – finišo tiesioji

Neseniai finišavo šio sezono futbolo ugdymo organizacijų, dalyvaujančių sertifikavimo procese, lankymas.

Sezono pradžioje prašymus sertifikuotis pateikė iš viso 32 organizacijos, jos prieš sezoną turėjo nurodyti, kokios kategorijos žvaigždutės sieks.

3 organizacijos siekė aukščiausios – 5 žvaigždučių – kategorijos, 9 organizacijos siekė keturių žvaigždučių, daugiausiai jų – 11 – teikė prašymus sertifikuotis trijų žvaigždučių kategorijai, 8 organizacijos taikėsi į 2 žvaigždutės kategoriją, o viena organizacija rinkosi vienos žvaigždutės kategoriją.

Tačiau sertifikavimo procesą užbaigė ne visos jį pradėjusios organizacijos – visus procesus atliko 30 organizacijų.

Organizacijos dar metų pradžioje pradėjo dokumentų teikimus skirtingų kategorijų žvaigždutėms gauti, o vėliau vyko vizitai į organizacijas. Į didžiausios kategorijos žvaigždutes pretenduojančios organizacijos buvo vizituojamos gyvai, su žemesnės kategorijos siekiančiomis organizacijomis buvo rengiami virtualūs susitikimai.

Įdomu tai, kad šiais metais akademijas, jų iš anksto neperspėjus, taip pat stebėjo ir kiti sporto ekspertai.

Organizacijas lankė skirtingų sričių ekspertai, kurie ir vertino organizacijų veiklą. Ekspertų komandą sudarė projekto vadovė Diana Jonaitienė, kuri taip pat yra atsakinga už organizacijų vadybinius ir infrastruktūros kriterijus, Deimantas Bička – atsakingas už visą sertifikavimo sportinę dalį ir treniravimo proceso kokybinius kriterijus bei Algirdas Kvalkauskas, kuris vertina sporto personalą, vaikų komandas ir vaikų saugumo ir gerovės užtikrinimą.

Pasibaigus susitikimams su organizacijomis vyksta apibendrinimai, o jie bus pristatyti antroje rugpjūčio pusėje planuojamame LFF Vykdomojo komiteto posėdyje. Būtent ten turėtų būti pristatyti atitinkamoms organizacijoms skirti atitinkamos kategorijos sertifikatai bei finansinės motyvacijos sistema akademijoms.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS