Neįgaliesiems

Išleistas žaidimas mobiliesiems įrenginiams „FIFA Futsal WC 2021 Challenge“

2021 metų FIFA pasaulio salės futbolo čempionato proga šiandien išleistas naujasis žaidimas, kurį žaisdami savo mobiliuosiuose telefonuose salės futbolo gerbėjai ir paprasti žaidėjai iš viso pasaulio gali patirti artėjančio čempionato džiaugsmą ir jaudulį.

„FIFA Futsal WC 2021 Challenge“ programėlė vienu metu leidžia patirti ir populiaraus futbolo žaidimo 5×5 formatu jaudulį, ir įtraukaus, įgūdžių reikalaujančio mobiliojo žaidimo žaidybiškumą.

„Android“ ir „iOS“ mobiliųjų telefonų naudotojai gali mėgautis Lietuvoje vyksiančio 2021 metų čempionato priimančiųjų miestų virtualiomis aikštelėmis, kuriose po kiek daugiau nei penkių mėnesių varžysis didžiausios salės futbolo žvaigždės, ir kai kuriomis kitomis neįprastomis vietomis – nuo plaukiojančios atogrąžų salos iki šaltkrėtį keliančios slidinėjimo trasos.

Braukdami pirštu, žaidėjai gali atlikti suktus smūgius pro įvairias kliūtis ir vartininkus, kad pelnytų įvarčius ir laimėtų monetas, o prieš pereinant į kitą lygį galima pamatyti įdomių ir informatyvių faktų apie salės futbolą ir FIFA pasaulio salės futbolo čempionatą. Žaidėjai taip pat gali susikurti savo pseudoportretą (avatarą) ir savo unikalią išvaizdą pasirinkdami įvairias šukuosenas ir akį traukiančias aprangas – nuo akinamų dizainų iki pažįstamų nacionalinės rinktinės spalvų.

„Šio įdomaus naujojo žaidimo, kuris bandymų etape buvo populiarus tarp FIFA „Fan Movement“ bendruomenės narių, išleidimas palaiko mūsų strateginį tikslą pritaikyti technologijas, kad pagerėtų gerbėjų patirtis, – sakė FIFA rinkodaros direktorius Jean-François Pathy. – Nors salės futbolo gerbėjų iš viso pasaulio galimybės pastaruoju metu buvo ribotos, šis įdomus ir linksmas žaidimas suteiks jiems galimybę, nepriklausomai nuo to, kuriame pasaulio taške jie bebūtų, sužinoti daugiau apie salės futbolą ir išbandyti tai, ko bus galima tikėtis šiais metais.“

Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius taip pat džiaugėsi tokiu žingsniu.

„Lietuva skaičiuoja dienas iki tos dienos, kai galės pasveikinti geriausius salės futbolo žaidėjus FIFA renginyje, kuris mūsų šalyje bus surengtas pirmą kartą. Šis linksmas mobilusis žaidimas mūsų jauniems ir technologijas išmanantiems aistruoliams sužadins FIFA pasaulio salės futbolo čempionato, kuris žada būti fantastiškas, jaudulį ir laukimo jausmą“, – mintimis dalinosi E. Stankevičius.

Devintasis čempionatas, kuriame dėl šlovės varžysis 24 komandos, vyks nuo 2021 m. rugsėjo 12 d. iki spalio 3 d.

Mobiliajame žaidime yra pristatomi trys čempionato priimantieji miestai: Kaunas, Vilnius ir Klaipėda.

Žaidimą „FIFA Futsal WC 2021 Challenge“ galima atsisiųsti „Apple“ ir „Android“ programų parduotuvėse. Daugiau informacijos apie renginį rasite FIFA.com.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS