Neįgaliesiems

J. Ryvkinas prieš mūšį su Kazachstanu: „Tik žaisdami prieš tokius varžovus mes galime tobulėti“

Lietuvos salės futbolo rinktinė jau šįvakar stos į antrąjį savo mūšį pasaulio čempionate – Kaune Lietuvos ekipa susitiks su Kazachstano ekipa.

Rungtynės Kaune startuoja 20 valandą, bilietus tiek į šias, tiek į visas kitas čempionato kovas galite įsigyti paspaudę čia.

Primename, jog galioja nuolaidos kodas 50OFF – jį suvedus perkant bilietus, jums bus pritaikyta 50 procentų nuolaida.

Lietuviai šiose rungtynėse sieks atsitiesti po apmaudaus pralaimėjimo Venesuelos ekipai. Ilgą laiką kaip lygūs su lygiais kovoję lietuviai likus žaisti maždaug dvi minutes praleido apmaudų įvartį ir pralaimėjo tas rungtynes 1:2.

Prisiminęs tas rungtynes Lietuvos rinktinės treneris Jevgenijus Ryvkinas teigė, jog tai buvo taktinė kova, kurioje slypėjo ne viena svarbi detalė.

„Iš vienos pusės, mes žaidėme prieš labai gerą komandą, kuri atstovauja Pietų Amerikai, kur yra tokios komandos, kaip Brazilija, Argentina. Venesuela labai techniška komanda, mes darėme analizę ir buvo akivaizdu, jog abi komandos žaidė labai atsargiai, tačiau iš taktinės pusės tai buvo tikra salės futbolo akistata.

Suprantama, vis tik pasaulio čempionatas, visi nori įvarčių, visi nori emocijų, bet mes žaidžiame pagal savo galimybes. Mes kol kas negalime žaisti gražaus futbolo su tokiomis komandomis kaip Venesuela.

Na ir viena taktinė klaida privedė prie neigiamo rezultato. Žiūrėjome rungtynes, analizavome, visi suprantame tą klaidą, kuriam laikui praradome koncentraciją“, – teigė rinktinės vairininkas.

Prieš pat lemtingą epizodą rungtynėse buvo pauzė, kai teisėjai su „Video support“ sistema nagrinėjo vieną iš epizodų. Kaip teigė treneris, tas žaidimo sustojimas taip pat galėjo turėti įtakos trumpam koncentracijos praradimui.

„Nauja sistema „Video support“, ta pauzė, kuri buvo, ji galėjo turėti įtakos mūsų žaidėjų koncentracijos sumažėjimui, kai padarėme klaidą. Analizuojame klaidas, esame visi kartu, palaikome vienas kitą ir dirbame toliau, nereikia sustoti ties šia nesekme“, – teigė treneris.

Trečiadienį lietuvių laukia akistata su aiškia grupės favorite įvardinama Kazachstano rinktine, kuri pirmame savo mače net 6:1 sudorojo Kosta Rikos salės futbolininkus.

„Apie Kazachstano rinktinę papildomų komentarų nereikia, tereikia pažiūrėti į jų reitingą, į jų klubą Almatos „Kayrat“,  kuris yra nuolatinis Čempionų lygos finalinio ketverto dalyvis – varžovas daugiau, nei tik stiprus.

Mes tai žinome, mes tam ruošiamės kaip galime, kiek rimtai galėsime pasipriešinti ir sužaisti savo žaidimą – pamatysime jau greitai. Mums labai įdomu žaisti prieš tokius varžovus, nes tik žaisdami prieš tokį varžovą mes galime tobulėti.

Deja, mes neturime galimybės dažnai žaisti prieš tokias komandas, automatiškai mes neturime patirties žaidžiant prieš tokio lygio rinktines, kuri yra be galo svarbi tokiose rungtynėse“, – teigė treneris.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS