Neįgaliesiems

Jonas Nainys-Jovani: „Žinant, kad grosiu viso pasaulio salės futbolo fanams, per kūną eina šiurpas“

Lietuvoje jau prasidėjo didžiausias sporto renginys – FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas. Jis startavo rugsėjo 12 ir tęsis iki pat spalio 3 dienos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Čempionato uždarymo ceremonijai žinomas didžėjus, muzikos prodiuseris Jovani su savo komanda sukūrė specialų muzikinį pasirodymą, jį jau spalio 3 d. tiesiogiai išgirs visi, būsiantys Kauno arenoje, ir viso pasaulio salės futbolo fanai.                                                                         

– Kokia buvo jūsų pirma reakcija išgirdus pasiūlymą paruošti muzikinį pasirodymą FIFA pasaulio salės futbolo čempionato Lietuvoje uždarymo ceremonijai?

– Gavęs elektroninį laišką, jį skaičiau net tris kartus, nes tikrai negalėjau patikėti, kad gavau tokį pasiūlymą. Man, kaip didžėjui, kaip prodiuseriui, žiūrint į pasaulines tendencijas, tokias kaip DJ Tiesto grojimas 2004 m. Graikijos olimpiados atidaryme ar Martino Garrixo grojimas šių metų futbolo čempionate, tai didelė garbė ir pasiekimas. Pasiūlymas sukurti kūrinį pasaulio salės futbolo čempionato uždarymui emociškai mane labai pakylėjo, jaučiuosi įvertintas ir laimingas.

– Koks tai bus kūrinys?

– Kūrinio misija – sukelti emociją. Kai esi milžiniškoje arenoje, norisi pristatyti ne tik save, bet ir mūsų šalį, o tai yra itin atsakingas uždavinys. Su komanda daug galvojome, kaip išpildyti mums skirtas penkias minutes. Pagrindinė vizija – sujungti folklorinę šokių muziką su elektronine muzika. Emociją, kurią turėtų pajausti kiekvienas arenoje esantis žiūrovas, tikrai pajaus, nes mūsų kūrinys skleidžia didelę energiją, kuri sukelia norą nusišypsoti, pakilti iš savo vietų, pakelti rankas į viršų ir kartu pašokti.

– Kokios jūsų emocijos žinant, kad grosite viso pasaulio salės futbolo fanams nuo Brazilijos ar Amerikos iki Japonijos ar Tailando, nuo Irano ar Egipto iki Vietnamo ar Kosta Rikos?

– Tai žinant eina šiurpas per kūną. Aš labai džiaugiuosi rezultatu, džiaugiuosi savo komanda. Kūrinys nebus tik garso formatu, jis bus ir su vaizdo klipu, su įvairiais specialiaisiais efektais – lazeriais, šviesų šou, dalyvaus šokėjai. Pagrindinis tikslas yra dalytis muzika.

– Jūsų manymu – daugiau emocijų patiriama rungtynes žiūrint per televiziją ar būnant arenoje?

– Ko gero, didžiausią įtaką daro fanai, kadangi būdamas arenoje gali pajausti tikrąjį kovos skonį, tikrąsias emocijas ir jos visuomet išliks tavo atmintyje. Tai yra labai svarbu, dėl to mes ir gyvename. Todėl kviečiu atvykti į arenas ir pajausti tikras salės futbolo emocijas stebint rungtynes gyvai. Jūs to niekada nepamiršite!

Primename, jog bilietus į visas čempionato rungtynes įsigyti galite paspaudę čia. Taip pat su nuolaidos kodu 50OFF bilietus įsigyti galėsite su 50 procentų nuolaida.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS