Neįgaliesiems

Kaune praūžė paskutinis pasaulio čempionato trofėjaus turo renginys

Likus dviems savaitėms iki FIFA pasaulio salės futbolo čempionato Lietuvoje pradžios, sirgaliai turėjo paskutinę progą iš arti pamatyti pagrindinį trofėjų, kuris atiteks stipriausiai turnyro komandai. 

Prie Kauno pilies įsikūrusioje erdvėje kauniečiai ir miesto svečiai galėjo įsiamžinti su taure, susipažinti su salės futbolo istorija bei išbandyti savo jėgas įvairiuose konkursuose – smūgiuoti kamuolį į specialius vartus, susipažinti su specialia sienele, kur atsispindi svarbiausi salės futbolo raidos įvykiai ar sukti laimės ratą, atlikti specialias užduotis ir laimėti oficialios čempionato atributikos.

„Norisi žmones supažindinti su šiuo istoriniu įvykiu, nes pirmą kartą komandinės sporto šakos pasaulio čempionatas vyksta Lietuvoje. Smagu, kad po 25-ių metų pertraukos renginys grįžta į Europą ir ne bet kur, o į Lietuvą.

Čempionatas jau čia pat, rugsėjo 12 dieną atidarymo rungtynės Kauno „Žalgirio“ arenoje, todėl naudodamasis proga visus kviečiu apsilankyti arenoje. Tikrai esame pasiruošę, jau patys su nekantrumu laukiame čempionato starto. Noriu palinkėti mūsų nacionalinei rinktinei pasirodyti kiek įmanoma geriau pasirodyti čempionate, o sirgaliams linkiu pasimėgauti Lietuva, mūsų arenomis ir pamatyti mūsų šalį kitu kampu“, – sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Šiuos mūsų renginius aplankė nemažai žmonių ir pamatė trofėjų, kuris nugalėtojams bus įteiktas spalio 3 dieną. Manau, kad toks renginys populiarina ne tik salės futbolą, bet ir patį futbolą apskritai.

Manau. kad šio trofėjaus dizainas yra tikrai išskirtinis ir papildys kažkurios komandos kolekciją bei bus prestižinėje vietoje, nes visgi tai yra pasaulio čempionų taurė. Noriu visiems palinkėti gerų emocijų, stebėti čempionato kovas tiek arenose, tiek prie televizorių ekranų ir sirgti už nacionalinę Lietuvos rinktinę“, – pridūrė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Tai buvo paskutinis trofėjaus turo renginys, o čempionato startas jau rugsėjo 12 dieną. Pasaulio čempionai paaiškės spalio 3 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Visos finalinio etapo rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Bilietus į visas rungtynes galite įsigyti paspaudę čia.

Vis dar vyksta savanorių paieška – visi, norintys sudalyvauti didžiausiame renginyje Lietuvos sporto istorijoje, kviečiami užpildyti anketą paspaudę čia.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS