Neįgaliesiems

Kovo seminarų ciklas prasidėjo paskaitomis apie mentaliteto ugdymą ir 8×8 formato treniruotes

RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programoje dalyvaujančių Lietuvos futbolo akademijų treneriai šią savaitę gilino žinias aktualiomis temomis apie jaunųjų žaidėjų mentaliteto ugdymą ir 8 prieš 8 žaidimo modelio treniruočių kategorijų praktinį panaudojimą.

Kovo 3-iąją įvyko mentaliteto ugdymo ciklo seminaras, kurio pavadinimas – „Išdrįsk ir kartok“. Šio ugdymo srities specialiste „Anderlecht“ akademijoje dirbanti Ellen Schouppe supažindino trenerius, kokie veiksniai kursto ar slopina žaidėjų kūrybingumą ir drąsą bei kaip skatinti žaidėjų savivertę ir pasitikėjimą savimi.

Kovo 5-ąją „Anderlecht“ akademijos direktorius Jeanas Kindermansas papasakojo apie 8×8 formato treniruočių kategoriją. Seminare pažymėta, kad šio formato treniruotėse skiriama daugiau dėmesio kūno ir kamuolio kontrolei, ištvermės ir komunikacijos tarp žaidėjų niuansams, griežčiau apibrėžiami žaidėjų veiksmai aikščių zonose.

Buvo pademonstruoti „Anderlecht“ trenerių dažniausiai taikomi pratimai, jų paskirtys ir didaktiniai patarimai. Akcentuotas skersų kamuolio perdavimų atlikimas ir užbaigimas, infiltracija į erdvę tarp varžovų žaidėjų linijų, žaidėjų sumanumo ir mentalinių savybių atskleidimas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS