Neįgaliesiems

Lietuvai – pasaulio čempionato dalyvių pagyros: „Čia sudarytos puikios sąlygos“

Jau sekmadienio vakarą dviem akistatomis Kauno arenoje finišuos beveik mėnesį trukęs FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas.

Čempionatą pradėjo 24 keturios, dabar liko keturios stipriausios, o po dviejų susitikimų spalio 3 dieną paaiškės galutinė čempionato rikiuotė.

Rungtynės vyko Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune, treniruotėms taip pat buvo pasitelkiamos salės ir Prienuose, Birštone ar Palangoje, tad prie sėkmingo turnyro suorganizavimo rimtai prisidėjo ne vienas miestas.

Sąlygos paliko įspūdį ir čempionato dalyviams – Portugalijos ir Kazachstano atstovai tikino, jog čia jiems buvo sudarytos puikios galimybės sportuoti ir ruoštis rungtynėms.

„Arenos paliko nemažą įspūdį, salės – puikios būklės, danga buvo ideali mūsų sportui ir mums suteiktose sąlygose buvo neįtikėtinai gera startuoti. Šeimai galėsiu pasakyti, kad labai patiko visi trys miestai, kuriuos aplankiau. Čia itin švaru, daug gamtos, buvo labai malonu čia apsilankyti“, – kalbėjo Portugalijos rinktinės futbolininkas Tiago Brito.

Jam antrino ir Kazachstano rinktinės futbolininkas Arnoldas Knaubas.

„Sąlygos Lietuvoje puikios, viskas padaryta taip, kad tiesiog žaistum ir apie nieką daugiau negalvotum. Viskas aukščiausiame lygyje, tokiame, koks ir turėtų būti organizuojant tokį čempionatą. Čia arenos vienos geriausių, kokiose man asmeniškai teko žaisti, viskas labai modernu ir tarsi sukurta žaisti futsalui.

Žaidžiau ir prieš penkerius metus čempionate Kolumbijoje, bet čia sąlygos tikrai geresnės“, – sakė žaidėjas.

Tuo tarpu Kazachstano rinktinė treneris Paulo Ricardo juokavo, jog Kauno arena, dėl didelio čia sužaistų rungtynių skaičiaus, buvo tapusi tarsi jo rinktinės namais.

„Ši arena mums tapo sava, jaučiamės čia tarsi namuose. Prieš vienerias iš rungtynių mums buvo paskirta kita rūbinė ir net šiek tiek sutrikome, nes jau buvome įpratę prie savosios.

Lietuvoje – tylu, ramu ir tvarkinga. Ten, kur mes gyvename, turime daug gryno oro, tai yra idealu ruošiantis rungtynėms“, – mintimis dalinosi specialistas.

Daugiau pašnekovų minčių – vaizdo įraše.

Jau rytoj Kaune finišuos Lietuvoje beveik mėnesį vykęs pasaulio salės futbolo čempionatas. 18 valandą dėl bronzos susikaus Brazilija ir Kazachstanas, o vėliau, 20 valandą, dėl pasaulio čempionų vardų susirungs Argentina ir Portugalija.

Įsigyti bilietus į abejas finalinės dienos rungtynes galite paspaudę čia.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS