Neįgaliesiems

Lietuvos salės futbolo rinktinė sužinojo savo varžovus FIFA pasaulio salės futbolo čempionate

Antradienį Ciuriche ištraukus FIFA pasaulio futsal čempionato burtus paaiškėjo, kad Lietuvos rinktinė A grupėje kovos kartu su Venesuelos, Kazachstano ir Kosta Rikos futbolininkais.

Šiuos varžovus lietuviams garantavo UEFA Čempionų lygos nugalėtojo Edgaro Jankausko ranka.

„Burtai yra tokie, kokie yra. Puikiai suprantame, kad pasaulio čempionate silpnų komandų nėra, tad iššūkį priimame. Kalbant apie atskiras komandas, tai Kazachstano rinktinė yra viena stipriausių Europoje. Jų brazilai yra vedantys žaidėjai, todėl faktas, kad su jais bus labai sunku. Kiti varžovai iš Amerikos žemyno, tad nenustebinsiu pasakydamas, jog tai labai techniškos komandos.

Mes, savo ruožtu, šiuo metu pakeliui į Tbilisį. Norime su stipriu varžovu gauti žaidybinės praktikos. Privalome tą daryti, nes per pandemiją žaidybiniai ryšiai yra gerokai susilpnėję“, – sakė Lietuvos futsal rinktinės vyriausiasis treneris Jevgenijus Ryvkinas.

Ceremonijos pradžioje sveikinimo žodį tarė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius.

„Labai džiugu, kad daugiau nei po dvidešimties metų stipriausias pasaulio salės futbolo turnyras grįžta į Europą, o FIFA pasirinko mūsų mažą šalį. Lietuva yra nuostabi šalis ir jūs visi turėsite galimybę tuo įsitikinti rugsėjį“, – sakė T. Danilevičius.

24 pasaulio čempionato komandos pagal reitingą buvo suskirstytos į keturis krepšelius po šešias komandas. Lietuvai dar prieš burtų ceremoniją buvo suteikta A1 pozicija. Kartu su lietuviais pirmajame krepšelyje buvo Ispanija, Brazilija, Argentina, Rusija ir Portugalija. Tai reiškia, kad šių ekipų pirmajame etape lietuviai gauti negalėjo.

A ir C grupių komandų rungtynės vyks Kaune. Būtent čia futbolo aistruolių laukia ir Lietuvos futbolininkų pasirodymas. B ir F grupių turnyrai vyks Vilniuje, D ir E – Klaipėdoje.

A grupė: Lietuva, Venesuela, Kazachstanas, Kosta Rika

B grupė: Uzbekistanas, Gvatemala, Rusijos futbolo sąjungos (RFU) komanda, Egiptas

C grupė: Tailandas, Portugalija, Marokas, Saliamono Salos

D grupė: Panama, Čekija, Vietnamas, Brazilija

E grupė: Angola, Japonija, Paragvajus, Ispanija

F grupė: Argentina, JAV, Serbija, Iranas

Rugsėjo 12 d. čempionato atidarymo rungtynėse Kaune susikaus Lietuvos ir Venesuelos salės futbolo rinktinės. 

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS