Neįgaliesiems

Organizacijoms pristatytas atnaujintas „Anderlecht“ treniruočių kategorijų medis

RSC „Anderlecht“ ugdymo programoje dalyvaujančių Lietuvos futbolo akademijų treneriai ir techniniai direktoriai sausio 8-ąją sėmėsi žinių apie atnaujintas treniruočių kategorijas.

Nuotuolinio seminaro metu pristatytas efektyviam treniruočių proceso valdymui skirtoje „ProSoccerData“ elektroninėje platformoje atnaujintas treniruočių kategorijų medis, kurį sukūrė RSC „Anderlecht“. Šis kategorijų medis jau sausio mėnesio pirmosiomis dienomis buvo įdiegtas į programoje dalyvaujančių Lietuvos akademijų platformas.

RSC „Anderlecht“ akademijos techninis direktorius Jean Kindermans ir jaunimo techninis koordinatorius Frédéric Delooz pristatydami atnaujintą kategorijų medį pademonstravo kaip naudotis kategorijų medžio dalimis kuriant treniruotes 5×5, 8×8, 11×11 formato komandoms. Iš viso kategorijų medį sudaro net 358 treniruočių šakos–temos.

Lektoriai išsamiai supažindino su keturių mėnesių praktika, kai kategorijų medis buvo įdiegtas RSC „Anderlecht“ akademijoje, nurodė kaip sekti ir analizuoti treniruočių statistinius duomenis, siekiant aukštos treniruočių kokybės.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS