Neįgaliesiems

Paaiškėjo galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis pasaulio salės futbolo čempionatui

Rugsėjo 6 dieną Jevgenijaus Ryvkino treniruojama Lietuvos futsal rinktinė prieš artėjantį pasaulio čempionatą su Uzbekistanu sužais paskutines kontrolines rungtynes, o prieš jas trenerių štabas suformavo galutinį rinktinės šešioliktuką, kuris startuos ir oficialiose pasaulio čempionato rungtynėse.

„Kalbant apie žaidėjų atsidavimą treniruotėse, tai jis yra tiesiog fantastiškas. Būtų labai neteisinga, jei kažkuriam iš jų turėčiau nors kažkokių pretenzijų. Patikėkite – vaikinai įdeda labai pastangų, kad čempionatui būtų maksimaliai pasiruošę. Niekas nesiskundžia, visi sunkiai dirba, o tuo būtų patenkintas kiekvienas treneris“, – pasakojo J.Ryvkinas.

Rinktinės treneris po paskutinio žaidėjų įkrovimo jiems suteikė tris poilsio dienas. Sugrįžę į treniruočių procesą, Lietuvos rinktinės atstovai jau derins detales būsimoms čempionato rungtynėms prieš Venesuelą, Kosta Riką ir Kazachstaną.

„Kol kas to nedarėme, kad žaidėjams nekvaršintume galvų dalykais, kurių galbūt net neprireiks. Kai ateis laikas, jie bus supažindinti su pačia naujausia informacija ir taktika. Kaip jau minėjau, kol kas didžiausias dėmesys buvo skirtas fiziniam pasiruošimui. Kai mes komandą matome kiekvieną dieną, tai mes to ryškaus pagerėjimo net nepastebime, tačiau tie, kurie komandą mato rečiau, nuolat pažymi, kad skirtumas – akivaizdus“, – sakė J. Ryvkinas.

Per šią vasarą Lietuvos futsal rinktinė varžėsi dėl Kontinentinės taurės. Tame turnyre su varžovais, kurie dalyvaus ir pasaulio čempionate, lietuviai sužaidė ketverias rungtynes, iš kurių dvejose iškovojo pergales, dar dvejose patyrė nesėkmes. Per pastarąsias kelias savaites buvo sužaistos dar kelios rungtynės prieš Latvijos, Estijos ir Lenkijos klubus.

„Turnyras Tailande mums buvo svarbiausias pasiruošimo etape. Gaila, kad tokio lygio rungtynių turėjome tiek nedaug. Atvirai pasakysiu, mums trūko kontrolinių rungtynių su pasaulio elitu. Tai yra problema, tačiau nėra taip, kad verktume, kaip mums blogai. Ieškome išeičių ir tikimės paties geriausio. 

Žaidėme su silpnesniais varžovais, tačiau jie ne visada padeda atskleisti tikrąjį tavo komandos paveikslą. Grįžtant prie rungtynių su elitiniais varžovais trūkumo, tai yra vienintelis dalykas, kuris pakeitė mūsų planus. Visa kita eina pagal planą. Visi turi vieną tikslą ir eina jo link“, – reziumavo J. Ryvkinas.

Galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis pasaulio salės futbolo čempionatui:

Vartininkai:

Laurynas Glinskis („Manchester Futsal Club“, Anglija);

Egidijus Žagaras (Jonavos „Vikingai“);

Ernestas Macenis („Kauno Žalgiris“);

Aikštės žaidėjai:

Arsenij Buinickij (Jonavos „Vikingai“);

Andrius Kaulinis („Turbotransfers“);

Vladimir Derendiajev (Jonavos „Vikingai“);

Tomas Bučma („Kauno Žalgiris“);

Benas Spietinis (Jonavos „Vikingai“);

Albert Voskunovič („Kauno Žalgiris“);

Justinas Zagurskas („Kauno Žalgiris“);

Lukas Sendžikas („Kauno Žalgiris“);

Edgaras Baranauskas (FK VIP);

Genaras Samsonik (Jonavos „Vikingai“);

Paulius Osauskas (Jonavos „Vikingai“);

Deividas Reimaris („Kauno Žalgiris“);

Artūr Juchno („Kauno Žalgiris“);

Bilietus į visas FIFA pasaulio salės futbolo čempionato rungtynes galite įsigyti paspaudę čia.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS