Neįgaliesiems

Padėkota pasaulio čempionate dirbusioms saugos tarnyboms

FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatas Lietuvoje praėjo be didesnių incidentų, o prie to ženkliai prisidėjo ir turnyro metu visose arenose bei salėse dirbusios saugos tarnybos.

Trečiadienį Vilniuje buvo surengta nedidelė šventė, kurios metu dar sykį buvo padėkota visoms turnyro metu dirbusioms saugos tarnyboms bei jų atstovams įteiktos simbolinės atminimo dovanos.

„Saugumas yra viena iš prioritetinių sričių, kuriai skyrėme itin didelę dėmesį. Labai dėkojame visai policijos sistemai, apsaugos darbuotojams, priešgaisrinėms tarnyboms, kurios tikrai padarė didelį darbą ir čempionatas praėjo be didesnių incidentų. Tikimės, kad tą bendravimo formą, kurią turėjome šiame čempionate, ateityje galėsime pritaikyti ir kituose tarptautiniuose renginiuose Lietuvoje“, – kalbėjo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Jam antrino ir Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„Norėjosi Lietuvą parodyti kaip saugią šalį mūsų svečiams ir kad Lietuva, ypač per saugumo prizmę, gali organizuoti tokius renginius. Manau, kad tai padaryti mums pavyko.

Žinome, kad futbolo palydovai būna ir įvairūs negeri įvykiai, bet reikia pasidžiaugti, jog negirdėjome apie kažkokius įvykius, kurie būtų susiję su futbolo sirgaliais. Renginys praėjo sklandžiai ir saugiai“, – teigė R. Požėla.

Noriu pasidžiaugti, kad čempionatas praėjo puikiai, turėjome nemažai laiko pasiruošimui. FIFA tikslas buvo tai, kad turnyras praeitų be incidentų, toks jis buvo ir mūsų“, – sakė ARGUS fizinės saugos departamento vadovas Aidas Rudys.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS