Neįgaliesiems

Pasaulio čempionato atidaryme – choreografinė kompozicija, garbūs svečiai bei Lietuvos rinktinės rungtynės

Istorinis Lietuvai pasaulio salės futbolo čempionatas – čia pat. Jau sekmadienį oficialiai startuoja turnyras, kuriame dėl pasaulio čempionų titulo susikaus 24 komandos.

Čempionatas sekmadienį oficialiai bus atidarytas Kauno arenoje, o gražiu akcentu taps choreografinis pasirodymas, kurį parengė kompanija „Pirmoji kava“.

Choreografo Pauliaus Šinkūno šokių kolektyvas čempionato atidarymo ceremonijos metu atliks specialiai čempionato atidarymui skirtą kompoziciją (choreografija Pauliaus Šinkūno) pagal muzikinio kūrinio „In my blood” versiją, kurtą vieno žinomiausių Lietuvos didžėjaus „DJ Jovani“.

Verta paminėti, kad progą išgirsti šio atlikėjo specialiai sukurtą muzikinį kūrinį žiūrovai ir sirgaliai turės ir čempionato uždarymo dieną, kuri bus spalio 3-oji.

„Šiam turnyrui ruošėmės itin ilgai ir pagaliau galėsime visiems parodyti, koks milžiniškas darbas buvo nuveiktas ruošiantis šiam istoriniam turnyrui. Tikimės, kad čempionatas visiems padovanos itin daug pozityvių emocijų, o mūsų visų labiausiai palaikomai Lietuvos rinktinei – ir debiutinę pergalę”, – mintimis dalinosi LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Didžiausias džiaugsmas bet kurio darbo procese  – bendravimas su žmonėmis. Šis projektas suteikia galmybę ne tik pažinti daugybę įvairiausių žmonių, bet ir su malonumu stebėti, kaip bendromis pastangomis gimsta vienas svarbiausių renginių sporto pasaulyje“, – teigė „Pirmoji kava“ projektų vadovė Inga Naruševičiūtė.

Taip pat Lietuvoje viešės ir garbingi svečiai – tiek Vilniaus, tiek Kauno arenose sekmadienį lankysis FIFA generalinė sekretorė Fatma Samoura, kuri stebės rungtynes abiejose didžiausiose arenose.

„Organizuoti šį pasaulio čempionatą mums yra didelė garbė ir svarbus įvertinimas, o FIFA generalinės sekretorės vizitas į Lietuvą tik pabrėžia koks svarbus yra šis čempionatas. Norime parodyti, kad Lietuva yra sporto šalis ir tokie renginiai pritraukia tiek žiūrovus į arenas, tiek bendrą susidomėjimą šalyje“, – kalbėjo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Visgi pagrindiniu atidarymo dienos akcentu taps salės futbolas – nuo 20 valandos Kauno arenoje susikaus Lietuvos ir Venesuelos rinktinės.

Abiems ekipoms tai bus debiutas pasaulio čempionate, tad žiūrovų palaikymas arenoje bus svarbus faktorius mūsiškiams siekiant pergalės.

Bilietus į šias bei visas kitas turnyro rungtynes galite įsigyti paspaudę čia.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS