Neįgaliesiems

Pasaulio čempionato dalyviams – aukščiausio lygio transportas

Pasaulio salės futbolo čempionatą stebintys žiūrovai dažniausiai mato tik tai, kas vyksta ant parketo, tačiau ne ką mažesnis veiksmas verda ir organizuojant renginį.

Viena tokių sričių – transportas ir logistika. Turnyro metu patogiu čempionato dalyvių keliavimu rūpinasi įmonė „Ollex“.

„Iššūkių buvo tikrai nemažai – dalyvių yra daug, aptarnaujančio personalo – daug, objektų irgi daug. Norint viską suorganizuoti reikia ruoštis iš anksto ir reikėjo įdėti tikrai daug darbo“, – teigė pasaulio čempionato transporto ir logistikos vadovas Aurimas Mileišis.

Jis taip pat pasakojo apie skirtingų autobusų kiekius, kurie dirba čempionate.

„24 autobusai aptarnauja komandas, vienas – teisėjus. Privalome turėti ir atsarginių autobusų nenumatytiems atvejams, taip pat turime 50 minivenų – 25 keleiviniai ir tiek pat krovininių. Komanda turi vieną didelį autobusą, vieną keleivinį miniveną, vieną – krovininį, kuriame galėtų vežiotis savo įrangą, kurios rinktinės turi tikrai nemažai.

Taip pat turime 36 lengvuosius automobilius, kuriuos mums mums skyrė FIFA partneris Hyundai, juos naudoja FIFA ir vietinio organizacinio komiteto atstovai“, – pasakojo A Mileišis.

„Į visą organizavimo procesą dėjome tikrai daug darbo, esu dėkingas savo komandai ir kolegoms, kurie vieni kitus vertėme daug dirbti ir stengtis, tad viskas dabar atrodo visai neblogai“, – teigė pašnekovas.

Daugiau pasakojimų apie logistikos procesų organizavimą pasaulio čempionato metu bei pačių autobusų vaizdų galite išvysti vaizdo įraše.

Bilietus į visas čempionato rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS