Neįgaliesiems

Pasaulio salės futbolo čempionato devinta diena: atsisveikinimas su Klaipėda ir paaiškėjusios aštuntfinalio poros

Ketveriomis rungtynėmis Vilniuje ir Klaipėdoje baigėsi FIFA pasaulio salės futbolo čempionato grupių etapas. Suskaičiavus viščiukus, paaiškėjo, kad Lietuvą nugalėjusi Kosta Rika bei B grupėje trečiąją vietą užėmusi Gvatemala į atkrintamąsias varžybas nepateko.

Taip pat verta paminėti, jog tai buvo paskutinė pasaulio čempionato diena Klaipėdoje – nuo šiol rungtynės vyks tik Vilniuje ir Kaune. Norisi padėkoti į Klaipėdos areną vykusiems sirgaliams, kurie kiekvieną rungtynių dieną padėjo sukurti puikią atmosferą!

REZULTATAI

Japonija – Paragvajus 1:2

Ispanija – Angola 4:1

Iranas – Argentina 1:2

Jungtinės Amerikos Valstijos – Serbija 7:0

ŠEŠIOLIKTUKAS

Pirmadienį paaiškėjo paskutinės trys komandos, kurios užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Tos komandos yra Paragvajus, Japonija ir Serbija. 

Taip pat klausimų dėl dalyvavimo atkrintamosiose buvo ir ties Paragvajaus pavadinimu. Pralaimėjimas geriau vertinamai Japonijai būtų lėmęs čempionato pabaigą. Vis tik, paragvajiečiai iškovojo pergalę ir užėmė antrą vietą grupėje.

NELAIMĖLIAI

Prie jau anksčiau čempionatą baigusių Lietuvos, Egipto, Saliamono salų ir Panamos rinktinių šį pirmadienį prisidėjo dar keturios: Kosta Rika, Gvatemala, Angola ir Jungtinės Amerikos Valstijos. Vertinant šių komandų pasirodymus, blogiausią rezultatą fiksavo amerikiečiai, kurie visas trejas rungtynes pralaimėjo vidutiniškai beveik septynių įvarčių skirtumu.

Lietuvos nacionalinei rinktinei, čempionatą baigusiai be taškų ir 3:11 įvarčių santykiu, atiteks dvidešimtoji vieta.

NETIKĖTUMAS

Iki devintosios čempionato dienos dar nebuvo nei vieno karto, kad ekspertų geriau vertinama komanda patirtų pralaimėjimą. Visada būna pirmas kartas ir tai įvyko Japonijos – Paragvajaus rungtynėse.

Labai svarbu paminėti, kad šiose rungtynėse paragvajiečių iš vėžių neišmušė jau trečią minutę praleistas labai apmaudus įvartis. Patys paragvajiečiai įvarčius mušė po puikių kombinacijų. Tiek Mareco, tiek Salas iš komandos draugų gavę kamuolį vienu lietimu jį nukreipė į vartų tinklą.

ISPANŲ PUOLĖJO HAT-TRICKAS

Kaip ir buvo galima tikėtis, pirmadienį trečią pergalę iškovojo Ispanijos salės futbolininkai. Milžinišką iniciatyvą turėję ispanai šįsyk dirbo savo puolėjui Adolfo. Puolėjas iki šių rungtynių šiame čempionate buvo pasižymėjęs tik kartą, dabar tas skaičius – keturis kartus didesnis.

Pirmąjį savo įvartį Adolfo šį vakarą įmušė į tuščius vartus, o antrąjį ir trečiąjį – atsidūręs vienas prieš Angolos vartininką.

PASAULIO ČEMPIONAI

Pasaulio čempiono titulą ginantys argentiniečiai šįvakar sulaukė savęs verto varžovo – Irano rinktinės. Labai tikėtina, kad šias rinktines žiūrovai išvys žygiuojant iki svarbiausių turnyro etapų.

Šioje dvikovoje visi reikalai buvo sutvarkyti antrojo kėlinio pirmoje pusėje. Argentiniečiai iš pradžių įgijo dviejų įvarčių persvarą, tačiau labai greitai Iranas skirtumą sušvelino. Bandymas žaisti penki prieš keturis rezultato nedavė.

AŠTUNTFINALIS

Atkrintamosios turnyre prasidės jau šį trečiadienį, jūsų dėmesiui – visos aštuntfinalių poros, rungtynių laikai bei vietos.

Rugsėjo 22 diena (trečiadienis)

17.30 Rusijos futbolo sąjunga – Vietnamas (Vilniaus arena)

20.00 Venesuela – Marokas (Kauno arena)

Rugsėjo 23 diena (ketvirtadienis)

17.30 Brazilija – Japonija (Kauno arena)

17.30 Argentina – Paragvajus (Vilniaus arena)

20.00 Kazachstanas – Tailandas (Kauno arena)

Rugsėjo 24 diena (penktadienis)

17.30 Uzbekistanas – Iranas (Vilniaus arena)

20.00 Portugalija – Serbija (Kauno arena)

20.00 Ispanija – Čekija (Vilniaus arena)

Bilietus į visas čempionato rungtynes galite įsigyti paspaudę čia, aštuntfinalio etape taip pat vis dar galioja nuolaidos kodas 50OFF, su kuriuo bilietai jums kainuos perpus pigiau.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS